Trečiadienis, 29 birželio, 2022

Vandens minkstinimo filtrai ir jų ypatybės

Rekomenduojame

Mūsų „Clear Water Concepts“ komanda, turinti daugiau nei dvidešimties metų patirtį Phoenix srityje, gali padėti jums pasirinkti tinkamą vandens filtrą, vandens minkštiklį ar kombinuotą sistemą jūsų namams. Kiekvienuose namuose reikia geriausio geriamojo vandens, kad iš vandentiekio būtų pašalintos teršalai, tokie kaip bakterijos, pesticidai, švinas ir chloras, todėl reikėtų rinktis vandens filtravimo sistemą. Vandens minkstinimo filtrai – puiki alternatyva norint sumažinti kalkių skaičių namuose.

 

Filtro komponentai

    

Filtro komponentas padeda sumažinti teršalų ir priemaišų kiekį vandenyje, o alternatyvus vandens minkštiklio komponentas gali užkirsti kelią kietam vandeniui užteršti prietaisus ir vamzdžius.

    

Jei perkate tik vandens minkštiklį, o viešųjų vandens tiekimo apžvalgoje nustatyta tam tikrų problemų, susijusių su pirmuoniais, bakterijomis ir virusais, norėsite įsigyti viso namo vandens filtrą, specialiai sukurtą šiems biologiniams teršalams pašalinti, nes vanduo yra jonų mainų minkštikliai. netinka tokiems dalykams. Daugelis žmonių savo virtuvėse montuoja vandens filtrus, pavyzdžiui, nedidelę atvirkštinio osmoso sistemą (vienam naudojimo taškui arba PoU).

    

Vienas geriausių hibridinių vandens minkštiklių yra IronMaster AIO vandens filtravimo sistema / filtras ir SoftPro Elite vandens minkštiklis yra derinys, skirtas valyti kietą šulinių vandenį, kuriame taip pat yra geležies, vandenilio sulfido ar mangano.

    

Minkštiklis be druskos skiriasi nuo druskos pagrindu pagamintų minkštiklių ir nedematerializuoja vandens, chemiškai pašalindamas mineralus. Šiose be druskos sistemose naudojamas pažangus keraminis pagrindas, kuris efektyviai pritraukia ir neutralizuoja teršiančias kieto vandens savybes be regeneracijos, atgalinio plovimo ar elektros energijos, yra lengviau prižiūrimos ir yra 100% be druskos, todėl jos yra natūrali ir sveikesnė alternatyva. vandens minkštinimui.

 

Vandens kokybė tau turi rūpėti

    

Daugelis jų veikia gerai, tačiau geriausias pasirinkimas priklauso nuo vandens kokybės ir namo vandentiekio sistemos. Abu pirmiausia naudojami pašalinti iš vandens teršalus ir mineralus, kurie gali pakenkti mūsų kūnui ir namams.

    

Abu deriniai naudoja tą patį anglies katalizinį filtrą, kad pašalintų chemines medžiagas ir organines medžiagas iš kitų vandens teršalų, o net ir prasčiausią vandentiekio vandenį galima paversti skaniu geriamuoju vandeniu. Tačiau skirtumas yra tas, kad „SpringWell CSS“ naudoja tradicinius druskos pagrindu pagamintus vandens minkštiklius, kad pašalintų kieto vandens mineralus, o „SpringWell CSF“ apima kondicionierius be druskos, kad sumažintų nuosėdas.

    

Vandens minkštinimo sistema naudoja jonų mainų technologiją, kad pašalintų kietus mineralus, ypač kalcį ir magnį, ir pakeistų juos natrio arba kalio chloridu, naudojant procesą, vadinamą jonų mainais. Kai kietas vanduo praeina per minkštinimo sistemą, jis praeina per filtrą, užpildytą neigiamo krūvio dervos granulėmis, ir visiškai pašalina abu šiuos elementus, kol vanduo praeina per jūsų sistemą.

 

Kietas vanduo

 

Jei jame ištirpsta daug kalcio ir magnio ir pradeda kauptis prietaisai, susiduriate su kietu vandeniu ir minkštinimo sistema tikriausiai yra geriausias pasirinkimas. Komunalinis vandentiekio vanduo gali būti labai kietas, todėl vandens minkštinimo arba vandens filtravimo sistemos įrengimas jūsų namuose gali būti ypač naudingas. Vandens minkštikliai naudoja druskas ir jonų mainų dervas, kad pašalintų kalcį ir magnį iš kieto vandens, kad būtų išvengta kalkių nuosėdų žalos namuose.

    

Siurbliai stumia kietą vandenį per dervos granules, keičia kietumo jonus natrio jonais ir suminkština vandenį. Jūsų naujajai sistemai gali prireikti vandens minkštinimo druskų. Iš esmės, kai vanduo patenka į rezervuarą, ištirpusios medžiagos prilimpa prie natrio turinčių dervos granulių dėl vandenyje esančio natrio išsiskyrimo, juos pašalindamos ir suminkštindamos vandenį.

    

Nors minkštinimo sistema minkština vandenį, atvirkštinio osmoso sistema gali pašalinti kitus teršalus iš vandens. Beje, vandens minkštiklis yra dar vienas prietaisas, kuris ne tik apsaugo jūsų prietaisus nuo kalkių nuosėdų kietame vandenyje, bet ir visai vandentiekio sistemai reikia mažiau priežiūros bei remonto ir tarnaus 30 procentų ilgiau, nes neleidžiama susidaryti kalkakmeniui… 

 

Pabaigai

 

Taip pat dažnai. naudoja druską kaip pagrindinę cheminę medžiagą vandens savybėms pakeisti, o filtruojant gali būti įvairių rūšių teršalų. Pribus.lt sprendžia šias problemas.

Paskutinės naujienos