Trečiadienis, 29 birželio, 2022

Tinklapių kūrimas: kurie išleidžia mažesnes sumas?

Rekomenduojame

Kuo mažesnę sumą už tinklapių kūrimo darbus norintys sumokėti klientai, pasak specialistų, turėtų įvertinti ir faktą, kad už grašius dažniausiai dirba tik nekompetentingi interneto svetainių kūrėjai. Tinklapių kūrimas Lietuvoje siūlomas ne tik įmonių, bet ir privačių asmenų, o štai pastarieji neretai ir dirba daug  mažesnėmis kainomis. Tiesa, nereikėtų manyti, kad visi privatūs specialistai dirba nekokybiškai – yra begalė, kurie dirba profesionaliai. Tiesiog reikėtų pabrėžti, kad privatūs asmenys neretai teikia daug pigesnes tinklapių kūrimo paslaugas, tačiau tai nereiškia, kad jų paslaugų kokybė yra bloga. Renkantis tinklapių kūrėją, būtiniausiai įvertinkite ne tik nustatytą paslaugų įkainį, bet ir specialisto reputaciją – pasidomėkite ar kurie nors ankstesni klientai nesiskundė jo paslaugų kokybe.

Tiems, kam iš anksto norisi sužinoti kokios kainos vyrauja Lietuvoje, siūloma tiesiog pasinaudoti internetinėmis paieškos sistemomis. Jos leidžia paprasčiau apžvelgti tinklapių kūrėjų pasiūlymus. Suvedant atitinkamus terminus, galima gauti tų tinklapių kūrėjų pasiūlymus, kurie iš karto nurodys bent jau preliminarias kainas. Pavyzdžiui, internetinėje paieškoje suveskite terminą „internetinio puslapio kūrimas kaina“ ir tuomet žiūrėkite ką grąžins paieškos sistema. Jis dažniausiai pateikia tų tinklapių kūrėjų pasiūlymus, kuriuose nurodytos kainos. Žinoma, nereikėtų manyti, kad kokios kainos yra nurodytos, tokias ir teks mokėti. Taip nebūna. Šios kainos dažniausiai nustatomos už pagrindinius darbus, o jeigu jūs turite kažkokių specialių reikalavimų, tai ir taip aišku, kad kainos bus didesnės.

Akivaizdu, kad tiems klientams, kuriems reikia tik paprastų informacinių internetinių svetainių, išlaidos sumažėja kaip reikiant. Tačiau tie, kurie kreipiasi dėl išskirtinių projektų įgyvendinimo, dažniausiai išleidžia žymiai didesnes sumas nei buvo tikėtasi. Supraskite – tinklapių kūrėjai paslaugų kainas nustato tik kruopščiai įvertinę darbų trukmę. Juk ir patys suvokiate, kad kuo ilgiau darbai užtruks, tuo daugiau pinigų reikės skirti. Tad, dėl didelių išlaidų nerimauti nereikia tik tiems, kuriems reikia paprastos interneto svetainės. Štai tiems, kurie ruošiasi kurt stambius projektus, teks pakloti gana nemažas sumas, o jos priklausys nuo pasirinktų specialistų kompetencijos bei gebėjimų viską atlikti tinkamai ir be klaidų.

Paskutinės naujienos