Šeštadienis, 28 gegužės, 2022

Tentinių angarų naudojimas

Rekomenduojame

Pastebima, jog tentiniai angarai tendencingai ir toliau populiarėja. Panašu, jog vis daugiau žmonių ryžtasi išbandyti šio laikinojo statinio patikimumą. Iš tiesų, kuo jau kuo, bet patikimumu tentiniai angarai tikrai užsitarnavo jau ne vieno šimto įmonių bei privačių asmenų pasitikėjimą. Apie tai byloja ne vienas puikus atsiliepimas randamas internete.

Tentiniai angarai labai sėkmingai pakeitė anksčiau itin populiariais buvusius metalinius angarus ir nė kiek ne prasčiau atlieka tas pačias funkcijas. Lyginant su metaliniais ar kitokio tipo stacionariais angarais, tentiniai turi netgi daugiau pranašumų. Jie pasižymi mobilumu ir paprastesniu jų eksploatavimu. Plačiai naudojami žemės ūkio srityje – technikai laikyti, remontuoti, gyvulininkystės bei augalininkystės ūkiuose, žemės ūkio produkcijos sandėliavimui.

Daugiausiai dėmesio šie tentiniai angarai sulaukia dėl savo nesudėtingos konstrukcijos ir paprasto bei greito jos montavimo. Taip dar ir dėl to, kad esant poreikiui nesunkiai galima pakeisti jo buvimo vietą. Kartais šiuos tentinius angarus ūkininkai stato ganyklose, kad gyvuliams būtų saugi pastogė lietingą ar itin kaitrią dieną. Todėl kaskart perkeliant gyvulius į naują plotą, tenka pakeisti ir angaro buvimo vietą.

Tačiau toli gražu, tentiniai angarai pasitarnauja ne tik ūkininkams, bet ir automobilių servisams, transporto, logistikos įmonėms. Jie taip pat yra puikus sprendimas masiniams kultūros, sporto renginiams, įvairiems vasaros festivaliams. Mažesniuosius tentinius angarus neretai galima pamatyti turgavietėse bei lauko parodose, kur pasitarnauja kaip prekybos bei ekspozicijos paviljonai.

Medieną ar medienos bei kitus gaminius gaminančios ir parduodančios įmonės šiuos tentinius angarus naudoja produkcijos sandėliavimui. Angarai yra visiškai sandarūs, nepraleidžia drėgmės, tačiau puikiai praleidžia dienos šviesą. Todėl juos patogu ir visiškai saugu naudoti, o pastatyti galima tiesiog ant tvirto žemės pagrindo be jokių pamatų.

Paskutinės naujienos