Trečiadienis, 29 birželio, 2022

Skrydis oro balionu tikrai būtų puiki dovana

Rekomenduojame

Niekaip nesugalvojate kokiu būdu reikėtų pasveikinti artimą žmogų? Norite vietoje banalios ir materialios dovanos įteikti kažkokią pramogą? Skrydis oro balionu ko gero būtų vienas iš lengviausių pasirinkimų. Tokia pramoga tikrai maloniai nustebins kiekvieną. Aišku, kalba eina apie tuos, kurie neturi didžiulės aukščio baimės. Jeigu galvojate apie tokios pramogos suorganizavimą artimam žmogui, tuomet jums reikia plačiau domėtis kaip vyksta pats šios pramogos užsakymo procesas. Viskas vyksta šiek tiek sudėtingiau nei galvojate. Paslaugų teikėjai, siūlantys skrydžius oro balionais, šiuo metu nurodo, kad pakylama iš kelių miestų, o ne iš visų. Tad, į ką dar reikia atkreipti dėmesį?

  • Skrydžių kainos priklauso nuo to, kiek žmonių kyla oro balionu. Jeigu bus tik vienas žmogus, tuomet paslaugos kaina bus maksimali. Tačiau jeigu bus kylama kelių žmonių būryje, tuomet paslaugos kaina turėtų kristi proporcingai žmonių skaičiui.
  • Skrydis oro balionu vykdomas tik tuomet, kai įsitikinama, jog oro sąlygos yra tinkamos. Jokiu būdu nereikia manyti, kad bet kokia diena yra tinkama tokiai pramogai. Kadangi tai adrenalino fanatikams skirta pramoga, būtina suprasti, kad tai yra šiek tiek pavojinga. Jeigu bus labai vėjuota diena, tuomet skrydis bus atidedamas. Kai kurie paslaugų teikėjai pasiūlo net ir pinigų grąžinimą, jeigu paslaugos norimu laiku jums suteikti negalės.
  • Ši pramoga trunka ne visą dieną. Dažniausiai standartinės kainos nustatomos pagal valandos trukmę. Tai reiškia, kad priklausomai nuo oro sąlygų, pats skrydis trunka apie vieną valandą. Norintiems skristi ilgiau – teks mokėti daugiau.
  • Ne visur skrydis oro balionu galimas žiemos metu. Ieškant paslaugų teikėjų, būtinai įsitikinkite, kad šia pramoga galėsite pasinaudoti kada norėsite. Kai kurie paslaugų teikėjai šią pramogą siūlo tik šiltuoju metų laiku t.y. pavasario arba vasaros bei ankstyvo rudens metu.
  • Apmokėjimas dažniausiai atliekamas iš anksto. Jeigu jus domina skrydis oro balionu, turėkite galvoje, kad jums gali tekti atsiskaityti iš anksto. Tai reiškia, kad pinigus turėsite sumokėti dar prieš skrydį. Aišku, tai taikoma ne visur.

Jeigu turite kažkokių specifinių klausimų, į juos jums išsamiai atsakys paslaugų teikėjai.

Paskutinės naujienos