Trečiadienis, 29 birželio, 2022

Skaitmenizacijos paslaugų produktai

Rekomenduojame

Kūrėjai nuoširdžiai bandė atsižvelgti į visus vartotojų norus ir sukurti vieną platformą visiems įrenginiams.Visiškai pakeista Windows 10 koncepcija. Tai yra viena platforma visoms programėlėms, skirta pašalinti bet kokius skirtumus tarp mobiliųjų įrenginių ir asmeninių kompiuterių.

Windows 10 gali padėti padaryti daugiau – ir geriau. Jame yra greitesnis paleidimas, pažįstamas ir net išplėstas meniu „Pradėti“, bei nauji patogūs darbo su skirtingais įrenginiais būdai. Jūsų taip pat laukia visiškai nauja naršyklė, balso asistentas ir patraukli windows 10 kaina.

Pagrindiniai „Windows 10“ operacinės sistemos privalumai:

• Viso ekrano programas galima sumažinti iki norimo dydžio, o tai nebuvo įmanoma aštuntojoje versijoje.
• Kelių stalinių kompiuterių palaikymas be stabdymo.
• Universalumas. Naują Windows 10 galima naudoti tiek staliniuose kompiuteriuose, tiek delniniuose nešiojamuosiuose įrenginiuose. Visos oficialios programos yra įdiegtos bet kurioje programėlėje, turinčioje Windows 10 palaikymą, ir jų sąsaja pritaikoma jos funkcijoms.
• Taip pat verta paminėti, kad sistemos reikalavimai diegiant Windows 10 yra tokie patys kaip septintosios versijos. Jis veiks be problemų senose sistemose, kuriose yra ribota RAM ir silpnas procesorius.
• Atnaujinimai automatiškai įdiegiami fone ir jiems nereikia paleisti kompiuterio iš naujo.

Taigi Windows 10 operacinė sistema yra gana sėkmingas produktas. Jis atsižvelgia į vartotojų norus, panaikino Windows 8 trūkumus ir parodė įdomių naujovių. Dauguma vartotojų, suprantančių kompiuterio ir operacinės sistemos nustatymus, įvertino Windows 10 ir nusprendė visiškai į ją pereiti.

Kita vertus, naujoji sistema turi tam tikrų trūkumų, tačiau daugumą jų galima priskirti jos dar neilgą gyvavimą. Microsoft specialistai atsižvelgia į vartotojų norus ir tobulina produktą, pašalindami klaidas, našumo problemas ir kitus trūkumus. Siekiama išplėsti funkcionalumą. Todėl Windows 10 turi visas galimybes tapti populiariausia OS pasaulyje.

Paskutinės naujienos