Šeštadienis, 28 gegužės, 2022

Siuntų sekimo galimybė

Rekomenduojame

Daugelis tikriausiai pripažins, kad intensyvus šventinis laikotarpis geriausiai išbando daugelio kantrybę. Ypatingai šiemet, kuomet labai daug žmonių fiziškai negalėjo aplankyti savo artimųjų ir draugų, tikriausiai išsiuntė rekordinius skaičius siuntinių. Kiek pavėlavusius tai padaryti laiku, tikriausiai dar kurį laiką kelia nerimą jų arba jų artimųjų nepasiekusios siuntos.

Ir čia, priklausomai nuo to, kokiu būdu siunta buvo išsiųsta, siuntų sekimo galimybė gali būti puikus pagalbininkas. Siuntų sekimas paprastai galimas tik tuo atveju, kai siunta yra registruojama, nepriklausomai nuo siuntų vežėjo. Todėl tokių siuntų kelią galima stebėti realiuoju laiku tiek pačiam siuntos siuntėjui, tiek siuntos gavėjui.

Registruotų siuntų sekimas galimas kiekviename tranzito etape, netgi jeigu užsienyje ši siunta perduodama kitam vežėjui. Tokiu būdu net ir praradus siuntą, ženkliai lengviau atsekti, kuriame etape ar pas kurį vežėją ji buvo prarasta. O tai leidžia žymiai operatyviau ir greičiau tą siuntinį surasti. Todėl siunčiant per patikimų kurjerių tarnybas, siuntinių praradimo atvejai yra itin reti.

Siuntos sekimas visais atvejais yra paprastas ir patogus. Tereikia užsakymo metu suformuotą siuntos numerį įvesti į specialiai jam skirtą paieškos laukelį, kurį galima rasti kiekvieno paslaugą teikiančio vežėjo internetinėje svetainėje. Šiai funkcijai atlikti nereikalingi jokie asmeniniai prisijungimai, todėl siuntą sekti gali ne tik pats siuntėjas, bet ir siuntos adresatas.

Tiesa, kai siunčiate siuntas per įvairias metines šventes, svarbu neužmiršti, kad šiuo laikotarpiu siuntinių vėlavimai – labai dažni. Todėl pačiu karščiausiu ir intensyviausiu visiems laikotarpiu reikėtų šiek tiek kantrybės ir tarpusavio supratimo. Geriausia siuntų siuntimo niekuomet neatidėti paskutinei minutei. Laiku išsiųstos siuntos pasiekia adresatus visuomet laiku, todėl kartais net nebūna laiko pagalvoti, kur galėtų būti mano siuntinys.

Paskutinės naujienos