Šeštadienis, 28 gegužės, 2022

Sėkmės vaidmuo mokymosi procese

Rekomenduojame

Tai bent pasisekė! – maloni frazė, susijusi su fortūna. Tačiau dažnai tai būna ne sėkmė, o pelnytas rezultatas. Kitaip tariant, žmogus stengiasi ir ką nors pasiekia. Ne dėl fortūnos įsikišimo, o todėl, kad stengėsi. O kaipgi https://www.kolibriometodas.lt/? Koks čia sėkmės vaidmuo?

Metai iš metų…

Šnekama ne tik apie fortūną. Yra ir frazė „metai iš metų“. Kuo ji čia dėta? Tuoj paaiškinsime.

Kartais „metai iš metų“ reiškia, kad bandoma ką nors daryti, skiriama laiko (arba vis atidedama ir BANDOMA SKIRTI LAIKO). Žodžiu, laikas eina, o sėkmingo rezultato nėra.

Priešingas variantas – metai iš metų laikomasi disciplinos, sistemingai įgyvendinami tikslai. Tiesa, psichologai galbūt pasakytų, jog nereikia persistengti ir pernelyg „įsimylėti“ vadinamųjų iššūkių. Performuluokime: svarbu ne tik siekti, bet ir pailsėti, gyventi harmoningai.

Ir štai posakis „metai iš metų“ pozityvia reikšme: https://www.kolibriometodas.lt/ kursai jau surengti ne vieną ir ne du kartus. Galima manyti, kad ne šiaip sau. T. y. jeigu užsienio kalbos kursai nepasiteisintų, jei žmonėms jie netiktų, tai nebūtų tokie populiarūs ir kartojami. Vieni džiaugiasi išmokę užsienio kalbos, kiti nori pagaliau pradėti mokytis. Vieni rekomenduoja kitiems. Nerekomenduotų, jei netenkintų kokybė, ar ne? Bet ar toks nepavaldumas laikui yra sėkmės nuopelnas? Vargu. Dalyviai pajunta, kad „Kolibrio metodas“ naudingas, ir todėl lanko kursus.

Sėkmės vaidmuo mokymosi procese

Taigi, jeigu kas nors paklaustų, kokį vaidmenį mokymosi procese atlieka fortūna, ką atsakytumėte? Tikriausiai jos visiškai nesumenkintumėte, bet prisimintumėte, kad fortūna – tik dalis. Ne visuma, o dalis. Talentas, pastangos – štai kas padeda perprasti užsienio kalbą. Ar tai būtų norvegų, ar anglų, ar kita užsienio kalba, turite skirti laiko bei pastangų. Tačiau daug kas priklauso nuo pasirinktų metodų. Pavyzdžiui, vienuose kursuose galbūt praleisite daug laiko, o kituose žymiai mažiau, bet išmoksite tiek pat. Todėl vertėtų atsakingai rinktis. Arba pasitikėti žmonių rekomendacijomis ir užsiregistruoti į https://www.kolibriometodas.lt/.

O kai sakoma, kad sekasi, tai nebūtinai sėkmė. Galbūt tai pastangos, galbūt talentas… Žvelgiant iš kitos pusės, jei kur nors mieste susitikote su bičiuliu ir šis papasakojo, kaip sekasi „Kolibrio metodo“ kursuose, gal toks susitikimas ir sužinojimas – būtent sėkmė? Nebūtumėte sutikę, nebūtumėte susidomėję…

Na, tuomet fortūnos indėlio neatmetame, bet lygiai taip pat svarbu (arba svarbiau) – tinkamai pasirinkti kursai bei metodai.

 

Paskutinės naujienos