Šeštadienis, 28 gegužės, 2022

Profesionalios buhalterijos paslaugos versle tikrai svarbu

Rekomenduojame

Kartais sakoma, kad buhalteris bet kurioje įstaigoje yra svarbiau nei vadovas. Ir tame yra tiesos, nes tiksli ir racionaliai vedama buhalterinė apskaita turi daug įtakos sėkmingam įmonės darbui. Tokios profesionalų įmonės kaip FRONDITA, UAB daug metų siūlo savo klientams kokybišką ir greitą įmonių apskaitą nei konsultacijas. Ir vis daugiau įmonių nusprendžia ne kurti buhalterio etatą, o samdyti buhalterijos paslaugas teikiančią įmonę. Toks pasirinkimas pasirodo naudingas ir tikrai greitai atsiperka.

Klaidos gali brangiai kainuoti

Buhalterinė apskaita neapsiriboja tik atlyginimų skaičiavimu ir pervedimu. Mokestinės sistemos išmanymas, pajamų ir išlaidų registravimas, bankiniai pavedimai, turto registravimas – buhalteris turi žinoti begalę niuansų, kad finansai būtų tvarkomi tiksliai ir sumaniai. Bet kokia klaida apskaitoje gali pridaryti daug neaiškumų ir netgi užtraukti teisinę atsakomybę. Neteisingai užpildžius dokumentus, nesužinojus apie pokyčius mokesčių sistemoje gali tekti susimokėti baudas – juk nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia.

Tiksli apskaita – aiški situacija versle

Visko žinoti neįmanoma, bet profesionalus buhalteris seka visas mokesčių naujienas, lengvatas ir randa taupymo galimybes. Geras buhalteris ne tik kruopščiai viską skaičiuoja, bet ir žino bendrą įmonės situaciją, išskirsto mokėjimus, atsižvelgia į palūkanų taupymą ir pan. Žinoma, tam reikalingos investicijos į darbuotojo žinias, seminarai, mokymai, todėl daug racionaliau yra samdyti buhalterijos paslaugas teikiančią įmonę, kuri rūpinasi savo darbuotojų kvalifikacija.

Samdyti įmonę apsimoka

Profesionalias buhalterijos paslaugas teikianti įmonė rūpinasi savo darbuotojų įgūdžiais ir žiniomis. Tokios įmonės buhalteriai yra profesionalai, nes nuolat dirba šioje srityje, turi savo metodus ir sukauptą patirtį. Rimti buhalteriai Kaune, Vilniuje ar mažesniuose miestuose yra vertinami kaip ypatingai vertingi darbuotojai, taigi norint pasamdyti gerą specialistą kainuos nemažai, tikrai nemažiau nei samdyti įmonę. Reikia įvertinti ir tai, kad perkant buhalterines paslaugas, eliminuojamas žmogiškasis faktorius. Taip, perkant kitos įmonės paslaugas darbą atlieka žmonės, tačiau jie neturi išankstinių nuostatų apie Jūsų verslą, finansinę situaciją. Jie tiesiog tvarko buhalterinę apskaitą. Dar vienas pliusas: samdoma įmonė neišeis atostogų, nesusirgs, neslaugys susirgusių vaikų, taigi buhalterinė apskaita bus nuolat prižiūrėta.

 

Paskutinės naujienos