Trečiadienis, 17 rugpjūčio, 2022

Privati paskola dažniausiai būna pigesnė už vartojimo kreditą

Rekomenduojame

Taip pat sekite paskutines aktualiausias naujienas ir sužinokite kur suteikiamos paskolos be patikrinimo 2020 metais. www.paskolosisikolinusiems.lt taip siūlo sekti visas aktualiausias naujienas, kurių pagalba galbūt, pavyks asmenims susitvarkyti savo asmenines finansines bėdas.

Tie, kurie skolinasi atsakingai žino, jog privati paskola internetu suteikiama su mažesnėmis palūkanomis, tačiau kai kurie vis dar skolinasi iš įprastų greitųjų paskolų bendrovių žinodami, kad ten palūkanų norma yra aukščiausia. Jeigu jūs turite nekilnojamo turto užstatą, tai jums vartojimo kredito iš minėtų bendrovių imti tiesiog neapsimoka – geriau būtų rinktis privačius paskolų teikėjus, kurie suteikia dar didesnes sumas geresnėmis sąlygomis mainais už tai, kad įkeisite savo nekilnojamą turtą. Nekilnojamas turtas yra bene svarbiausias rodiklis, kuris parodo ar asmuo gaus paskolą ar ne. Privatūs kredito teikėjai dažniausiai yra fiziniai asmenys ir jiems taikomi kiek kitokie reikalavimai – visai kiti nei vartojimo kredito bendrovėms.

Privati paskola su užstatu

Kaip jau ir aišku – pagrindinis reikalavimas yra tas, kad privatus kreditoriai skolinti gali tik tuo atveju, jeigu jo klientas įkeičia nekilnojamą turtą. Jeigu paskola suteikiama ne su nekilnojamo turto užstatu, tai tokiu atveju privatus kreditorius būtų laikomas eiliniu vartojimo kredito teikėju, o tada jam grėstų baudos už tai, kad jis nelegaliai teikia vartojimo paskolas. Vartojimo paskolos nelegaliai teikiamos tuo atveju, jeigu jas teikia asmuo, neregistruotas viešame vartojimo kredito teikėjų sąraše. Į tokius sąrašus neįtraukiami fiziniai asmenys.

Privati paskola su nekilnojamojo turto įkeitimu

 

privati paskola

Fiziniai asmenys, norėdami teikti vartojimo kreditus be užstato, pirmiausia turėtų įregistruoti įmonę, o tada tektų registruotis įvairiose institucijose. Privatiems kredito teikėjams toks reikalavimas netaikomas. Privatūs asmenys, kurie išduoda paskolas su NT užstatu, nesiregistruoja jokiose institucijose, bent jau kol kas.

Kas liečia privačių paskolų grąžinimo sąlygas, tai reikėtų išskirti tai, kad tokios paskolos yra kelis kartus pigesnės nei vartojimo kreditai, kurie imami internetu. Vartojimo kreditai dažniausiai išduodami už kelių dešimčių procentų metines palūkanas, o štai privačių paskolų palūkanos siekia vos kelis procentus per metus. Su privačiais kreditoriais netgi galima derėtis dėl palūkanų normos bei grąžinimo termino, o vartojimo kreditus išduodančios bendrovės nustato fiksuotas palūkanas būtent visiems klientams.

Jeigu ieškote paskolos kuo geresnėmis sąlygomis, tai turėdami NT, jūs turėtumėte bent jau pasidomėti privačiomis paskolomis, kurias siūlo privatūs paskolų teikėjai.

Paskutinės naujienos