Trečiadienis, 29 birželio, 2022

Priemonės grožio meistrams

Rekomenduojame

Tikriausiai kiekviena dailiosios lyties atstovė yra susidūrusi su tokia situacija, kai po apsilankymo kirpykloje ar grožio salone, jos plaukai tarsi šilkiniai spindi, yra vešlūs, tobulai atrodo, malonu juos liesti. Tačiau praeina kelios dienos … ir padėtis labai pasikeičia, plaukai vėl šiurkštūs, sunkiai iššukuojami, krenta ne taip kaip turėtų, o pačios atrodytų lyg geriausios priemonės yra bejėgės…

Grožio pramonių rinka yra labai konkurencinga, į kurią svajoja prasiskverbti daugelis gamintojų tiek vietinių, tiek užsieniečių. Todėl jie deda visas pastangas, kad jų produktai taptų lyderiais šioje srityje. Jie kuria naujausias plaukų priežiūros priemones, skirtas būtent salonams. Tuo tarpu šie produktai yra efektyviausi, suteikiantys momentinių rezultatų ir nebūtinai brangūs.

Yra keli pagrindiniai skirtumai tarp salonų kosmetikos ir prekybos centrų šampūnų.
Daugelis žmonių klaidingai mano, kad vienintelis šampūno tikslas yra išvalyti plaukus. Buitiniai šampūnai iš tikrųjų skirti tik riebalams ir nešvarumams pašalinti. Profesionalūs produktai atlieka ne tik valymo funkciją, bet ir padeda išspręsti esamas plaukų ar galvos odos problemas. Viena iš profesionalių šampūnų efektyvumo priežasčių yra jų sudėtis.

Salonuose naudojami šampūnai turi daugiau natūralių medžiagų: įvairių vitaminų, aliejų, vaistažolių ekstraktų, keramidų. Be to, daugumoje šampūnų yra ingridientų, kurie atkuria plaukų. Be to, salono gaminiai paprastai yra praturtinti kondicionuojančiais priedais, kurie palengvina plaukų šukavimą ir neleidžia jiems įelektrinti.

Šampūnai naudojami salonuose skirstomi pagal plaukų tipą, galvos odos problemas ir norimas išgauti šukuosenos savybes. Taigi, tarp profesionalių produktų yra šampūnų dažytiems, pažeistiems, subrendusiems, garbanotiems plaukams ir kt. Daugelis šampūnų taip pat padeda susidoroti su galvos odos problemomis – jautrumu, per dideliu riebumu, pleiskanomis … Be to, yra šampūnų, skirtų plaukų apimčiai ir blizgesiui.

Paskutinės naujienos