Trečiadienis, 29 birželio, 2022

Prezervatyvai internetu parduodami žymiai mažesnėmis kainomis

Rekomenduojame

Lietuvos švietimo sistemoje vis daugiau dėmesio skiriama lytinio švietimo pamokų gerinimui. Pedagogai skundžiasi, kad tai yra sritis, kurioje didžiąją dalį informacijos susirinkti turi patys mokytojai. Lytinio švietimo pamoko trunka neilgai ir dažniausiai jos yra apjungiamos su biologijos pamokomis. Jų metu pasakojama, kad prezervatyvai yra viena geriausių apsaugos priemonių nuo visko, tačiau PSO teigimu, net ir ši apsaugos priemonė gali atnešti problemų. Mat, prezervatyvų kokybė reiškia daug ką. Kuo prezervatyvai pigesni, tuo prastesnės kokybės jie yra. Lytinio švietimo pamokose mažai kalbama kokias apsaugos priemones ir kur jas reikėtų pirkti norint apsisaugoti nuo visų galimų pavojų.

Dabar prezervatyvus patariama pirkti internetu, nes neva ten kainos mažesnės, o pasirinkimas didesnis. Lietuvoje veikia ne viena erotinių prekių parduotuvė, tačiau norintiems įsigyti būtent kokybiškus prezervatyvus, siūloma rinktis būtent specializuotas el. parduotuves. Specialios prezervatyvų parduotuvės šiuo metu pateikia bene plačiausią asortimentą, kurios nerasite nei vienoje vaistinėje. Internetu juos įsigyti yra saugu, nes vis dėlto – siūloma produkcija yra patvirtinta atitinkamais sertifikatais. Specialios prezervatyvų parduotuvės gali pasiūlyti tiek įvairiausių dydžių, tiek ir įvairiausių kategorijų prezervatyvus pagal kainas. Tai reiškia, kad galite rinktis pigesnius, tačiau mažiau žinomo gamintojo prezervatyvus. Galite rinktis ir visų mėgstamus prekinius ženklus, kurie garantuos kokybę.

Prezervatyvus internetu patogu pirkti ne tik dėl mažų kainų, bet ir anonimiškumo. Ypač jaunimo tarpe neretai vengiama saugotis dėl to, jog tokias apsaugos priemones pirkti viešose vietose yra nedrąsu. Prezervatyvus internetu perkantys pirkėjai gali išvengti viešumo – anonimiškumas yra garantuotas. El. parduotuvės tiesiog paruošia siuntinius, kurie kuo puikiausia slepia siuntos turintį. Tai tarsi įprastų prekių pirkimas internetu – niekas nemato ką iš tikro jūs siunčiatės.

Pabrėžtina, kad rinkdamiesi prezervatyvų el. parduotuves, jūs galite sutaupyti nemažai pinigų, nes vis dėlto – ten kainos yra žymiai mažesnės nei prekybos centruose ar vaistinėse. Ypač svaru pabrėžti, kad tokios vietos neretai siūlo geras nuolaidas didesniems pirkimams. Tai reiškia, kad perkant tam tikrą prezervatyvų kiekį, el. parduotuvės gali pasiūlyti ir specifines nuolaidas.

Paskutinės naujienos