Trečiadienis, 29 birželio, 2022

Prekybininkams: pakavimo medžiagos turi būti naudojamos pagal paskirtį

Rekomenduojame

Prekiaujantiems internetu pabrėžiama, kad norint išvengti pirkėjų grąžinamų ar iš kurjerių nepriimamų prekių, vertėtų atsakingiau rinktis pakavimui skirtas medžiagas. Visos pakavimo medžiagos turėtų būti pasirenkamos pagal tai ar jos sugebės atlaikyti gabenimo metu patiriamus smūgius bei kitus kenksmingus faktorius. Šiuo metu internetu siūloma įsigyti įvairias pakavimo medžiagas mažomis kainomis, tačiau prekiaujantiems internetu ar besiruošiantiems užsiimti tokia veikla, siūloma tuo pačiu pasidomėti ir apsauginėmis priemonėmis. Tiesa, jas taip pat siūlo tos pačios pakavimo medžiagomis prekiaujančios el. parduotuvės. Pakavimo medžiagos tiesiog turėtų būti naudojamos kartu su apsauginėmis priemonėmis, nes tokiu būdu bus bent kiek garantuotas siuntų saugumas gabenimo metu.

Pakavimo medžiagos internetu parduodamos itin pigiai, todėl nereikėtų šykštėti pinigų į siuntų saugumą.

Tiems, kuriems norisi išleisti kuo mažiau pinigų pakavimo medžiagų įsigijimo metu, tiesiog vertėtų atsižvelgti į faktą, jog kuo didesni medžiagų kiekiai perkami, tuo mažesnės jų kainos. Taupyti kokybės atžvilgiu tikrai nereikėtų t.y. neturėtumėte rinktis tokių medžiagų, kurios yra pigios, bet nepatvarios – tai bus tik pinigų švaistymas, nes pirkėjai tiesiog toliau grąžins prekes arba jų nepriims iš kurjerių, jeigu matys, kad siuntos yra pažeistos iš išorės.

Norint išvengti išorinių siuntų pažeidimų, pakavimo medžiagų pardavėjai siūlo naudoti specialią juostą arba pakavimo plėvelę. Ji ne tik sutvirtins tarkime – kartoninės dėžės pagrindą, bet tuo pačiu apsaugos nuo įvairių paviršinių pažeidimų. Tokias medžiagas siuntų pakavimui siūlo internete prekiaujantys pardavėjai, todėl pirmiausia reikėtų pasižiūrėti ką tiksliai jie pasiūlytų būtent jums.

Kiekviena siuntos kategorija reikalauja, jog pakavimo medžiagos būtų naudojamos pagal paskirtį.

Labai svarbu pabrėžti, kad nevalia naudoti tokių pakavimo medžiagų, kurios ne itin tinkamos kai kurių daiktų pakavimui. Pavyzdžiui, siuntų maišų nevalia naudoti keramikos gaminių pakavimui – tiesiog tai bus laiko ir pinigų švaistymas, nes tokie daiktai nebus niekaip apsaugoti. Kiekvienai prekių kategorijai medžiagas reikėtų parinkti atsižvelgiant į galimus žalingus faktorius gabenimo metu. Jeigu prekiaujate dūžtančiais ir trapiais daiktais, tai tiesiog iš anksto įsigykite ir apsaugines medžiagas.

Paskutinės naujienos