Šeštadienis, 28 gegužės, 2022

Prekyba čiužiniais – kaip nepasiklysti gausoje jų pasiūloje?

Rekomenduojame

Geras miegas – tai gera savijauta, energija ir darbingumas. Geram miegui, žinoma, reikia gero čiužinio. Juk nenorėtumėte pabusti pavargę, pikti ar besiskundžiantys nugaros skausmais? Prekyba čiužiniais gali realizuoti individualius pirkėjų poreikius. Svarbiausia – apsibrėžti, kokius reikalavimus gaminiui keliate. Vieni vertina minkštą pagrindą, kiti ieško kietesnio čiužinio nugaros skausmų sprendimui, tretiems svarbiausia čiužinio higiena ir antialergiškumas, dar kiti ieško natūralaus gaminio.

 

Ieškokite čiužinio pagal savo poreikius

Jei nusprendėte pirkti naują čiužinį, pasiimkite popieriaus lapą ir surašykite visus reikalavimus, kuriuos šiam pirkiniui keliate. Ar jums patinka vėsa, ar šiluma? Ar esate linkę prakaituoti? Ar daug vartotės? Ar jaučiate nugaros skausmus? Ir t. t. Kuo tiksliau žinosite, ko jums reikia, tuo lengviau rasite idealų čiužinį. Kitas žingsnis – įvertinti čiužinių pasiūlą ir skirtingus jų tipus. Praėjo tie laikai, kai visiems buvo siūlomi standartiniai čiužinių modeliai. Šiandien susigaudyti gausioje jų pasiūloje gali būti kur kas sunkiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Nepamirškite, kad jūsų poreikiai gali stipriai skirtis nuo jūsų partnerio reikalavimų, t. y. tai, kas patogu jums, nebūtinai bus patogu ir jam, todėl šį faktą reikėtų įvertinti, jei ieškote čiužinio dvigulei lovai.

 

Populiariausi čiužinių tipai, jų privalumai ir trūkumai

Spyruokliniai čiužiniai skiriasi savo kietumu ir atramomis. Šie čiužiniai tinkamai paskirsto miegančiojo svorį, neperduoda šalia esančio žmogaus judesių, lengvai garina drėgmę. Be to, tokie čiužiniai yra vertinami dėl itin patrauklaus kainos ir kokybės santykio. Iš kitos pusės, tokie čiužiniai laikui bėgant dėvisi, todėl gali pasidaryti nelygūs ir kieti.

Poroloniniai čiužiniai vertinami kaip ekonomiškas sprendimas, kadangi ilgai išlaiko savo formą ir atramą. Tiesa, paprastai jie pasižymi didesne izoliacija, todėl miegant galima perkaisti.

Putų poliuretano čiužiniai puikiai prisitaiko prie kūno formų, užtikrina tinkamą stuburo padėtį ir optimalų drėgmės bei oro pralaidumą. Baldų salonas Vilniuje pastebi, kad tai vienas populiariausių pasirinkimų, jei ieškote čiužinio, kuris užtikrina taisyklingą kūno padėtį ir tinka alergiškiems žmonėms (saugo nuo dulkių erkučių). Trūkumas – čiužiniai gana greitai išsiguli, todėl nėra ilgaamžiai.

Lateksiniai čiužiniai yra elastingi ir prisitaiko prie miegančiojo poreikių. Tai puikus sprendimas, jei mėgstate vartytis, kadangi šie čiužiniai yra spyruokliuojantys. Lateksiniai čiužiniai yra ilgaamžis pasirinkimas, saugantis nuo dulkių erkučių ir kitų mikroorganizmų. Tiesa, šių čiužinių negalima naudoti drėgnoje patalpoje. Be to, jie turi ilgai išliekantį specifinį kvapą, kuris kai kuriems pirkėjams nepatinka.

Viskoelastiniai čiužiniai rekomenduojami žmonėms, turintiems problemų dėl sąnarių. Šie čiužiniai atpalaiduoja raumenis, mažina kūno dalių tirpimą, reaguoja į kūno šilumą ir atitinkamai prisitaiko prie išlinkimų. Deja, šis sprendimas netiks žmonėms, linkusiems prakaituoti, kadangi negali užtikrinti tinkamo drėgmės garinimo. Be to, šie čiužiniai sunkiau atgauna pradinę formą.

Paskutinės naujienos