Trečiadienis, 29 birželio, 2022

Populiariausi serialai internete

Rekomenduojame

Norint jaukiai bei įdomiai praleisti laiką namuose, galima įsijungti serialą, kuris praskaidrins Jūsų nuotaiką bei padės pasinerti į kitą realybę. Šiame straipsnyje pristatysime žiūrimiausius serialus internete bei aptarsime jų siužeto linijas.

Palaužti sparnai

Serialas  „Palaužti sparnai“ – tai istorija apie heroję Nefisę, kuri iš visų jėgų stengiasi pati išlaikyti savo šeimą. Vaikai auga be tėvo, kadangi jis yra miręs, tad motinai vienai yra sunku nešti šią naštą bei pačiai pasirūpinti viskuo.

Vieną dieną, moteris sutinka vyrą, kuriam reikia pagalbos. Nedvejodama, ji padeda jam, bet tai dar ne istorijos pabaiga. Vėliau pasirodo, kad tai įtakingas bei turtingas vyras, susitikimas su kuriuo pakeis motinos bei jos vaikų gyvenimą į gerąją pusę. Tai serialas kupinas meilės bei tikrojo žmogiškumo istorijų, tad patiks tiems, kas yra romantikos mėgėjai.

Tvin Pyksas

Tai naujas draminės mistikos serialas, kuris yra serialo „Tvin Pykso miestelis“ pratęsimas. Po ilgos pertraukos, jis išlieka toks pats mistinis bei keliantis šiurpą. Pagrindinė serialo siužeto linija toliau sukasi aplink heroję Laura Palmer, kuri buvo nužudyta neaiškiomis sąlygomis.

Jos bylą nagrinėjęs FTB agentas Dale Cooperis, yra iki šiol įkalintas „juodojoje ložėje“, kurioje jis liko 1991 metais pasibaigusio serialo pabaigoje. Kyla klausimas kaip gi toliau rutuliosis įvykiai bei kaip pasibaigs visa istorija. Šis serialas žaibiškai išpopuliarėjo visame pasaulyje, o taip pat tapo labai populiarus Lietuvoje.

Jaunasis popiežius

Sekantis serialas, kuris yra taip pat labai populiarus internete – tai ,,Jaunasis popiežius”. Jį sukūrė italų režisierius Paulo Sorrentino, kuris pateikė įdomų siužetą. Istorija rutuliojasi aplink jauną amerikietį, kuris tapo popiežiumi.

Jam buvo išrinktas vardas Pijus XII, o tai galima būtų sulyginti su kadaise popiežiumi buvusi Pijumi XII. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad tai yra ne sutapimas, kadangi neapgalvotų vietų seriale nėra. Viskas kas yra pasakyta arba padaryta, prieš tai buvo kruopščiai apgalvota ir turi savo prasmę. Svarbu tik išsiaiškinti kokią.

Geroji žmona

Vienas iš žiūrimiausių serialų, kuris išsiskiria savo dramatiškumu – yra Geroji žmona. Tai amerikiečių serialas, kuriuo įvykiai rutuliojasi aplink vienišą žmoną Alicią Florrick. Jai tenka pačiai rūpintis šeimos gerove, kadangi jos vyras yra pasodintas už viešą korupcijos skandalą. 

Nusivylusi tokia situacija ir nežinodama ką daryti, pagrindinė heroje grįžta į savo seną darbą ir pradeda dirbti teisininke. Tai sudėtingas ir varginantis darbas, kuris reikalauja daug nervų bei jėgų, kadangi Alicijai tenka kiekvieną dieną ieškoti problemos sprendimų, spręsti teismo bylas bei užsiimti kitais reikalais.

Akloji zona

Galiausiai, Akloji zona – tai veiksmo kupinas bei įtempta siužeto linija pasižymintis serialas, kuris nukelia žiūrovą į Niujorko miestą. Vieną kartą, policija aikštėje atranda didelį maišą, kuriame yra apsinuoginusi moteris.

Ji yra visa nusėta tatuiruotėmis, kurie pasirodo – užkoduoti būsimų teroro išpuolių žemėlapiai. Blogiausia, kad ji nieko neprisimena, tad yra sunku išgauti iš jos daugiau informacijos. Tai serialas, kuris kupinas kovos menu demonstracijos, teroro aktų bei nusikaltimų tyrimų, kurie atves prie serialo kulminacijos.

Apibendrinant

Straipsnyje aptarėme populiariausius serialus internete, kurie gali sudominti Jus savo intriguojančiomis istorijomis. Taigi vadovaudamiesi šia informacija, išsirinkite labiausiai patinkantį siužetą ir praleiskite vakarus žiūrėdami įdomiausius serialus.

Paskutinės naujienos