Trečiadienis, 29 birželio, 2022

Plaukų serumas natūraliam plaukų grožiui

Rekomenduojame

Vis labiau populiarėja natūralios plaukų ir odos priežiūros priemonės. Tokios priemonės dažniausiai yra augalinės kilmės ir sudaromos iš aliejų ir kitų natūralių medžiagų. Plaukų priežiūros priemonės tampa vis labiau natūralesnėmis, nes tai darosi populiaru. Be sulfatų ir parabenų atsirandančios priemonės jau darosi įprastu reiškiniu, tačiau atrandami ir nauji produktai, kurie neturi jokių kenksmingų medžiagų, yra natūralios, organiškos, tinkančios veganams ir labai padedančios nusilpusiems plaukams. Norint turėti sveikus plaukus reikia naudoti ne vieną natūralią priemonę, bet visą rinkinį, kad natūralios priemonės būtų veiksmingos.

Šampūnų ir kondicionierių naudoti nepakanka, jei plaukų tipas yra sausas arba jei plaukai yra pažeisti. Tokiais atvejais verta išbandyti papildomam drėkinimui ir maitinimui skirtas priemones. Plaukų serumas ir kaukė yra puikus sprendimo būdas norinčioms džiaugtis gražiais plaukais ir atkurtu drėgmės balansu. Plaukų serumas dažniausiai naudojamas po plaukų plovimo. Serumas tepamas ant galų arba per visą plauko ilgį, neliečiant šaknų, kad plaukai nesusiriebaluotų. Natūralių plaukų serumų gamintojų tikrai nėra daug, tačiau į dienos šviesą lenda Naturtint ir MANO produkcijos priemonės, kurios užtikrina produktų gamtišką prigimtį ir turi taip populiarėjančių plaukų serumų.

Natūralus plaukų serumas

Natūralus plaukų serumas iš Naturtint produkcijos stiprina plaukus natūraliomis medžiagomis, kurių apstu šio produkto sudėtyje. Šis produktas atstato plaukų struktūrą ir skatina plaukų augimą dėl sudėtyje esančių augalinių ekstraktų gausos. Įsigyti jį galite https://kosmetikosparduotuve.lt/. Naudojant šį serumą plaukai tampa labiau blizgantys, pamaitinti ir sudrėkinti. Sudėtyje yra 97 procentai natūralių sudedamųjų medžiagų, kurios itin puoselėja plaukus, visiškai jiems nekenkiant. Šis serumas pagamintas be dirbtinių dažiklių, akrilatų, kvapiklių, SLS, SLES, parabenų. Ekologiški augalų aliejai ir kiti natūralūs ekstraktai padeda išlaikyti plaukus sveikus.

Naturtint plaukų serumas pasižymi trimis veikliosiomis medžiagomis – baobabo ekstraktu, vitaminų ir amino rūgščių kompleksu bei saulėgrąžų vandeniu. Šie ingredientai apsaugo ir maitina plaukus, stabdo jų senėjimą ir veikia kaip kondicionierius. Plaukai regeneruojami ir atstatomi, todėl plaukų galiukai nesišakoja. Šis serumas naudojamas užtepant nedidelį kiekį jo ant drėgnų plaukų.

Paskutinės naujienos