Trečiadienis, 29 birželio, 2022

Plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu

Rekomenduojame

Plaukų šalinimas lazeriu tampa vis populiaresniu dalyku, kuris išsiskiria savo patogumu bei ilgalaikiu poveikiu. Toks plaukų šalinimo būdas leidžia atsisakyti dažno skutimosi, o odos kokybė netgi ženkliai pagerėja, kadangi nebereikia nuolat dirginti odos skustuvų ašmenimis. Šiame straipsnyje aptarsime plaukų šalinimo Aleksandrito lazeriu procedūrą.

Plaukų šalinimo zonos

Aleksandrito lazeriai tai veiksmingas būdas pašalinti plaukelius tiek moterims, tiek ir vyrams. Moterys dažniausiai renkasi šalinti plaukus nuo kojų, pažastų, bikinio zonos, stengiasi atsikratyti ūselių. 

Kalbant apie vyrus, jie dažniausiai naudoja tokią procedūrą, kad galėtų pašalinti plaukus nuo kaklo, krūtinės, nugaros arba pažastų. Be jokio abejonės, plaukus galima šalinti ir nuo kitų kūno sričių, tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad tokia procedūra neatliekama akių vokams bei akies obuolio srities.

Rekomendacijos prieš procedūrą

  1. Prieš plaukų šalinimo procedūrą Aleksandrito lazeriu, 4 savaitės prieš nerekomenduoja degintis, depiliuoti arba pešioti plaukelių.
  2. Taip pat prieš pat procedūrą (12-24h)  plaukelius reikia švariai nuskusti.
  3. Tokia procedūra neatliekama jeigu turite tatuiruočių ar pasidarė ilgalaikį makiažą norimoje plaukų šalinimo srityje, taip pat nėščioms moterims.

Procedūros eiga

Iš pradžių yra švariai nuvaloma oda, lazerio antgalis pridedamas prie odos ir vėliau prasideda plaukelių šalinimo procesas Aleksandrito lazeriu, kuris generuoja 755 nm ilgio spindulius. Tie spinduliai prasiskverbia į odą ir pasiekia plauko folikulę.

Sekantis žingsnis yra spindulių pasiekimas pigmento melanino, kuriuo metu spinduliai sukuria karštį ir sunaikina plauko folikulą bei ląsteles, kurios atsako už plauko ataugimą. Tokios procedūros metu jau po pirmojo karto pašalinama iki 20 procentų plaukų.

Aleksandrito lazeriai GentleLase Pro ir GentleMax Pro

Efektyviausi pasaulyje Aleksandrito lazeriai yra pripažinti GentleLase Pro ir GentleMax Pro, kadangi jų dėka jaučiamas minimalus diskomfortas, tai yra saugu bei greita. Tokiose lazeriuose yra integruota dinamine šaldymo sistema, kuri padengia odą vėsinančia freono dulksna.

Tokiu būdu procedūra tampa neskausminga ir efektyvi. Taip pat tai yra labai greitas plaukų šalinimo būdas, kadangi pašalinti plaukus nuo smulkių sričių užtrunka vos kelias minutes, o nuo didesnių apie 20 minučių.

Procedūros kartojimas

Šis plaukų šalinimo procesas gali užtrukti iki 8 procedūrų, kadangi iš pirmo karto pašalinami ne visi plaukeliai.

Yra rekomenduojama atlikt ją kas 4-10 savaičių su pertraukomis, kadangi lazerio šviesa geriau sąveikauja su esančio plauko melaninu.

Veiksmingumas

Tai veiksminga procedūra, kuri pasižymi savo ilgalaikiškumu. Tokia investicija iš tikrųjų reikalauja mažiau išlaidų palyginus su nuolatine depiliacija vašku arba skutimosi peiliuku.

Taip pat Aleksandrito lazerių procedūra yra daug veiksmingesnė lyginant su kitais lazeriais, kadangi iki visiško plaukų pašalinimo reikia mažiau procedūrų.

Sekanti nauda yra tai, kad po atliktos procedūros, oda tampa švelnesnė bei tolygesnė, galima pamiršti apie nuolat augančius plaukelius. Tai palengvina kasdieninę kūno priežiūrą, kadangi nebereikia skirti laiko depiliacijai arba skutimuisi.

Reikia pabrėžti, kad tamsių plaukų savininkėms reikės mažiau kartų kartoti šią procedūrą dėl savo plaukų struktūros. Šviesiaplaukėms norint pasiekti geriausią efektyvų rezultatą, teks pakartoti plaukų šalinimą lazeriu daugiau kartų.

Apibendrinant

Straipsnyje aptarėme plaukų šalinimo Aleksandrito lazeriu procedūrą, rekomendacijas bei rezultatus. Tad norint visiems laikams atsikratyti nuolat erzinančių plaukelių, panaudokite šį metodą ir problema Jūsų nebevargins.

Paskutinės naujienos