Šeštadienis, 28 gegužės, 2022

Paslaugų valdymo sprendimai

Rekomenduojame

Rinkoje teikiamų paslaugų įvairovė yra išties plati, o paslaugas teikiančios įmonės nuolatos susiduria su nemažai iššūkių. Tai gali būti statybų, pastatų administravimo ar draudimo paslaugų bendrovės. Šiais ir kitais atvejais paslaugų sritis reikalauja nuolatinės nepertraukiamos komunikacijos tiek tarp darbuotojų, tiek su klientais. Čia itin svarbi laiko apskaita ir kontrolė, nes beveik visais atvejais paslaugų vykdymas turi tam tikrą terminą.

Priklausomai nuo to, kokia yra paslauga, ją dažniausiai vykdo ne vienas ir ne du darbuotojai. Pavyzdžiui, statybų versle paslaugos vykdymas gali būti atliekamas ir kelių šimtų darbuotojų, susijusių su skirtingomis sritimis ar etapais. Todėl čia vykdomų darbų registravimas, perdavimas ir kontrolė yra labai svarbi, o be nepertraukiamos komunikacijos tiesiog neįmanoma.

Sklandžiam paslaugų vykdymui šiuo metu rinkoje siūlomi itin paprasti ir patogūs paslaugų valdymo sprendimai. Pasak vieno iš tokių sistemų tiekėjo Terra IT – tai valdymo sistema, leidžianti administruoti užduotis realiuoju laiku be jokių nesklandumų. Užduotys yra registruojamos vienoje sistemoje, todėl jas matyti kiekvienas darbuotojas, prisijungęs prie sistemos.

Sistema valdoma mobilios programėlės pagalba, todėl tam nereikia turėti kompiuterio su savimi, o apie užduotis gali būti informuojamas kiekvienas. Tai ypatingai aktualu jau minėtoje statybų srityje, kur darbuotojai gali būti skirtingose vietose. Kiekvienas darbuotojas savo programėlėje mato jam priskirtas užduotis ir pats gali pateikti aktualią informaciją.

Ši sistema puikiai pasiteisina ir kitus projektus valdančiose įmonėse, kurioms aktualu visą informaciją matyti realiuoju laiku, perduoti ją kitiems darbuotojams. Įmonės, besinaudojančios panašiomis sistemomis pastebi ženkliai padidėjusį darbo našumą, pagreitėjusią komunikaciją ir sumažėjusį klaidų skaičių. Tuo pačiu išvengiama didesnių nuostolių, susijusių paslaugos nevykdymu laiku ar pasitaikančiomis klaidomis. O tai reiškia ir padidėjusius įmonės veiklos rezultatus bei pelną.

Paskutinės naujienos