Trečiadienis, 17 rugpjūčio, 2022

Paskolos iš žmonių – skolinkitės pigiausiai! (2020 m.)

Rekomenduojame

Paskolos iš žmonių šiais laikais yra vienas iš populiariausių ir pigiausių būtų pasiskolinti pinigų esant skubiam reikalui. Prieš daugelį metų paskolų ir greitųjų kreditų rinkoje didžiąją dalį vartojimo kreditų rinkos buvo užėmusios greitųjų kreditų bendrovės. Pamename laikus, kai tikriausiai nebuvo nei vieno žmogaus, kuris savo aplinkoje nebūtų turėjęs pažystamo žmogaus ar giminaičio, kuris nebūtų prasiskolinęs greitųjų kreditų bendrovėms. Tokią didelę paskolų paklausą lėmė finansinė krizė kuri užklupo Lietuvą. Tais laikais žmonės neteko darbo, sustojo ar žlugo verslai. Normalu, kad žmonės, kuriems staiga pritrūko pinigų, ėmė skolintis iš greitųjų kreditų bendrovių. Tiesa, tais laikais paskolas galėjo gauti visi kas panorėjo, netgi bedarbiai, nes bendrovių vykdomos veiklos niekas neprižiūrėjo ir nekontroliavo. Laimei, bėgant metams, keitėsi įstatymai, atsirado labai stiprių konkurentų greitųjų kreditų bendrovėms. Vieni rimčiausių konkurentų – tarpusavio skolinimo platformos.

Paskolos iš žmonių žmonėms

Tarpusavio skolinimas – tai sutelktinio finansavimo platformose susibūrusių žmonių bendruomenė, kuri finansuoja paprastų žmonių paskolas ir už tai gauna uždarbį iš metinių palūkanų normų. Kitaip tariant tai paskolos iš žmonių žmonėms. Pastaruoju metu šios platformos taip išpopuliarėjo, kad net gali pasiūlyti beene geriausias paskolų sąlygas net už ilgai jau gyvuojančias greitųjų kreditų bendroves. Šiose platformose siūlomos ne tik vartojimo paskolos, bet ir yra galimybė refinansuoti senus, brangius įsiskolinimus iš greitųjų kreditų bendrovių ar kitų finansinių įstaigų. Žinoma, reikia nepamiršti, jog norint gauti vartojimo paskolą, bus privaloma atitikti visus mokumo reikalavimus kaip ir greitųjų kreditų bendrovėse. Paskolos iš žmonių taip pat neteikiamos bedarbiams asmenims, tad jeigu neturite pastovių pajamų, paskolos negausite.

Paskolos iš žmonių geriausiomis sąlygomis

Paskolos iš žmonių šiuo metu teikiamos bene geriausiomis sąlygomis Lietuvoje. Paprastas asmuo gali gauti vartojimo paskolą net iki 10 000 eurų. Ilgiausias paskolos laikotarpis net 60 mėnesių. Refinansavimui taip pat suteikiamos labai geros sąlygos. Kai kuriose sutelktinio finansavimo bendrovėse yra galimybė gauti paskolą įkeitus nekilnojamąjį turtą ar automobilį. Asmenys, įkeičiantys nekilnojamąjį turtą, gali tikėtis kur kas geresnių finansavimo sąlygų, nei asmenys norintys gauti paskolą be užstato.

Atnaujinta 2020 m.

Ką verta žinoti tiems, kurie nori skolintis iš žmonių?

Kai reikia ieškoti greitų sprendimų dėl finansavimo, ekspertai pataria pasidomėti ar paskolos iš žmonių nebūtų gaunamos geresnėmis sąlygomis. Šiuo metu yra ne viena sutelktinio finansavimo platforma, kuri leidžia skolintis iš paprastų žmonių. Tokios platformos suburia investuotojus ir tuos, kurie nori skolintis įvairiems tikslams. Ten pinigai skolinami paprastų fizinių asmenų, bet aišku – tai nereiškia, kad jie yra nuolaidesni. Kiekvieną kartą imant paskolą, būtina žinoti, kad taikoma ta pati atsakomybė. Jeigu skolos negrąžinate, tuomet sulauksite problemų, kurios jums kainuos nemažai. Galvojantiems apie paskolos ėmimą iš tokių platformų, tiesiog būtina kruopščiai pasidomėti kaip viskas vyksta.

Paskutinės naujienos