Trečiadienis, 17 rugpjūčio, 2022

Paskolos internetu rizika: kaip nesuklysti?

Rekomenduojame

Paskolos internetu labai dažnai pristatomos kaip pats geriausias būdas pasiskolinti ir išspręsti savo finansines problemas. Daugelis žmonių sutinka. Paprasčiausiai teigiami atsiliepimai sklando ne tik internete, tačiau ir iš jau pasiskolinusių žmonių lupų.

Natūralu, kad skolinantis kiekvienas žmogus susiduria su tam tikra rizika. Kuo detaliau ją įvertinsite – tuo daugiau pavojų apgalvosite ir žinosite, kaip elgtis vienu arba kitu atveju. Trumpai paminėsime, kokios rizikos Jūsų laukia tokiu atveju, jeigu nusprendėte pasiskolinti internetu.

Paskolos internetu rizika

GRAŽINIMO TERMINAS. Būtinai išsiaiškinkite tikslią datą, kada pinigus reikia grąžinti. Neskaičiuokite aplinkui ar panašiai. Tiksliai žinodami kur kas paprasčiau galėsite įvertinti savo galimybes, o tokiu atveju ir apsiskaičiuoti per kiek laiko kokią pinigų sumą teks atiduoti. Skolinantis konkretumas ir skaičiai yra labai svarbūs.
PALŪKANOS. Vėlgi, naudojami specialia skaičiuokle, kurią atrasti internete bus labai nesunku, tiksliai išsiaiškinkite, kokią pinigų sumą Jums teks grąžinti. Galbūt žinodama skaičius net nuspręsite nebesiskolinti, kadangi jie Jums paprasčiausiai atrodys per dideli.

 

 

LEGALUMAS. Skolinkitės tik iš tos įmonės, kuri dirba legaliai ir visi pasirašomi dokumentai atitinka Lietuvos respublikos įstatymus. Kitu atveju Jūsų teisės bus minimalios ir jeigu būsite apgautas – joks teismas Jums nepadės. Jau geriau skolintis kiek brangiau, tačiau žinant, kad viskas bus taip, kaip ir Jums reikia.
SĄLYGOS. Taip pat reikia kuo detaliau perskaityti visas sąlygas, kad būtumėte tikras, kad viskas yra taip, kaip Jums labiausiai tinka ir tikrai ateityje nekils kokių nors nesklandumų, kurių nežinosite kaip galima būtų išspręsti.
PATIRTIS. Galiausiai, rizika bus kiek mažesnė, jeigu žinosite kitų žmonių atsiliepimus, kurie gali pasakyti, ar viena bei kita kompanija pateisino jų lūkesčius ir viskas buvo būtent taip, kaip ir nurodyta sąlygose. Per daug įsitikinimo tikrai nebus, tad tikrinkite tol, įsitikinsite, kad viskas kaip kaip ir Jums tinka.
**
Paskolos internetu gali palengvinti gyvenimą. Reikia skolintis atsakingai, kad būtumėte tikras, jog viskas bus taip, kaip ir Jūs norite. Juolab, nepamirškite, kad nuolat kontaktuodami su įmonės atstovais nesuklysite priimdami tam tikrus sprendimus.

Paskutinės naujienos