Šeštadienis, 28 gegužės, 2022

Paskola nuo 18 metų asmeniui išduodama labai retai

Rekomenduojame

Vartojimo kreditus internetu išduodančių bendrovių mūsų šalyje yra pakankamai daug, tačiau jų teigimu, vartotojams reikėtų plačiau pasidomėti galiojančiais įstatymais. Paskola nuo 18 metų asmeniui išduodama tik retais atvejais, nes įprasta, kad tokio jauno amžiaus gyventojai yra priklausomi nuo tėvų/globėjų. Tai reiškia, kad jeigu jūs esate pilnametis asmuo, kuriam 18 metų sukako visai neseniai, tai dar nereiškia, kad jums pavyks sėkmingai gauti vartojimo kreditą kurioje nors bendrovėje.

Susiklosčius situacijai, kai tenka iš kur nors gauti papildomų pajamų, nereikėtų manyti, kad skolinimasis bus geriausia išeitis. Finansų ekspertai pataria vengti skolinimosi iš kredito įstaigų, nes galiausiai po kiekvienos paskolos paėmimo, bus pildoma kredito istorija. Ką privalo žinoti kiekvienas 18 metų sulaukęs ir pinigų pasiskolinti norintis asmuo?

Pilnamečiams asmenims reikia žinoti, kad Lietuvoje kredito įstaigoms privalu laikytis griežtų sąlygų. Viena svarbiausių – atsakingas skolinimas. Kredito bendrovės negali skolinti pinigų neatsižvelgusios į asmens padėtį. Kuomet jūs pateiksite kredito paraišką, tada kredito įstaiga imsis kreditingumo vertinimo. Bus įvertinamos: asmens pajamos, jo ankstesnių prievolių vykdymo ypatumai, esamos skolos ir t.t. Ši informacija kredito įstaigoms padeda nuspręsti ar yra didžiulė rizika, kad negrąžinsite skolos.

Esant aplinkybėms, rodančioms, jog jūsų mokumo galimybės yra prastos, kredito įstaiga bus įpareigota atmesti jūsų pateiktą paskolos paraišką. Jūs negalėsite gauti kredito ko gero visose paskolų bendrovėse, nes kiekvienoje jų kreditingumo vertinimas atliekamas privalomai. Žmonių paskolos yra pigesnės ir į jas dairytis reikia pirmiausiai.

Paskola nuo 18 metų asmeniui gali būti išduodama atsižvelgiant į tai, jeigu asmuo jau yra savarankiškas. Ką tai reiškia? 18 metų asmuo turi būti gyvenantis ne tėvų globoje. Jis turi gauti reguliarias pajamas kiekvieną mėnesį. Pajamų gavimas privalo būti ne trumpesnis nei 4 paskutiniai mėnesiai. Taip pat verta atsižvelgti į tai, kad pajamų dydis negali būti per ne lyg mažas – pajamos turi būti pakankamos tam, kad laiku galėtumėte sumokėti kredito įmokas.

Kiekvienam jaunuoliui būtina žinoti, kad paskola nuo 18 metų asmeniui išduodama tik išskirtiniais atvejais, kuomet aiškiai matoma, jog pats asmuo galės laiku grąžinti skolą.

Paskutinės naujienos