Trečiadienis, 29 birželio, 2022

Nepasimesk draudimo internetinėje kainos skaičiuoklėje

Rekomenduojame

Dauguma šviežiai iškeptų vairuotojų ir transporto priemonių savininkų neturi supratimo, kokios galimos privalomojo civilinės atsakomybės draudimo kainos. Taip pat ir dažnas daugiametis vairuotojas pasimeta dėl kainų kilimo ir kritimo svyravimų. Tačiau visų lengviausia išsiaiškinti pasinaudojus bent viena iš daugelio nemokamai prieinamų internetinių skaičiuoklių.

Draudimo internetinė kainos skaičiuok leidžia lengvai ir greitai, radus šiek tiek laisvo laiko, pasitikrinti, kokia draudimo kaina konkrečiu atveju, būtų taikoma, tam tikroje draudimo paslaugas teikiančioje įmonėje. Taip pat radus tinkamą variantą, jį įsigyti internetu. Visose didžiausių Lietuvos draudimo įmonių internetiniuose puslapiuose rasite atitinkamos bendrovės kainas nurodančias skaičiuokles. Be to egzistuoja ir bendresnio pobūdžio skaičiuoklės, kurios pateikia skirtingų draudikų kainų palyginimą, taip palengvindamos kliento pasirinkimą.

Skaičiuoklė patikrinusi vairuotojo duomenis, drausmingumą ir apskaičiavusi rizikos lygį pasiūlo tinkamiausią kainą klientui. Draudimo internetinėje kainos skaičiuoklėje dažniausiai prašoma nurodyti:

– Pageidaujamą draudimo objektą;

– Valstybinius numerius;

– Savininko asmens kodą;

– Norimą draudimo įsigaliojimo datą;

– Draudimo trukmę.

Pagrindiniai tikrinami faktoriai yra vairuotojo amžius, stažas ir eismo įvykių kiekis. Jaunas, nepatyręs klientas padidina nelaimingų atsitikimų riziką. Taip pat, draudikų nuomone, eismo įvykius patyrę asmenys turi daug didesnę tikimybę juos patirti ir vėl. Todėl savaime aišku, kad šie veiksniai įtakotų didesnę draudimo kainą.

Be to patikrinus automobilį pagal jo valstybinius numerius, atsižvelgiama į jo galingumą. Kuo didesnis transporto priemonės galingumas, tuo didesnė eismo įvykio rizika bei sunkesnės auto įvykio pasekmės, žala. Bet tai tik keli iš daugelio rizikos faktorių į kuriuos turite atsižvelgti pamatę atitinkamą kainą skaičiuoklėje. Eksploatacijos vieta, draudimo pritaikymas jaunesniųjų vairuotojų naudojimui, draudimo vieta bei kiti veiksniai daro įtaką, kuri taip pat bus paprašyta nurodyti ir nulems draudimo kainą.

Taigi, norėdami paprasčiau ir greičiau įsigyti draudimą, pasitikrinkite kainą draudimo internetinėje kainos skaičiuoklėje. Čia taip pat galima greitai įsigyti atitinkamą pasirinktą draudimo polisą ir dažnai net su tam tikra nuolaida. Dokumentus gausite elektronine ar popierine forma, pagal jūsų pageidavimus. Patogu, pigu ir greita!

Paskutinės naujienos