Šeštadienis, 28 gegužės, 2022

Muitinės tarpininko paslaugos

Rekomenduojame

Daugeliui ne visada iki galo aišku ką tiksliai veikia muitinės tarpininkas, kokios yra jo funkcijos ir kokiais atvejais reikalingo jo paslaugos.

Tad pradėkime nuo to, kad muitinės tarpininko paslaugos yra reikalingos visiems vežėjams, kurie gabeną kroviniu ne tik į Europos Sąjungos, bet ir trečiojo pasaulio šalis. Visiems kroviniams yra reikalingi tvarkingi kelionės dokumentai ir važtaraščiai, reikalinga tam, kad visos administracinės procedūros, susijusios su importu-eksportu ar tarptautiniu tranzitu.

Taip pat galima kreiptis ir tais atvejais, kai reikia atstovauti savo klientą muitinėje, kur reikia nustatyti prekių kilmę ar suteikti garantiją. Taip būsite užtikrinti, kad visos privalomos muitinės procedūros bus atliekamos tinkamai, kas leis užtikrinti jūsų krovinio teisėtumą ir apsaugos nuo įvairių papildomų formalumų ir galimų nemalonumų, kurie gali sustabdyti krovinio gabenimą ir sukelti nepageidaujamas prastovas. Tai ypač aktualu, kertant pasienio tranzitinius punktus ir valstybines sienas.

Tvarkingi muitinės dokumentų padės išvengti ir nepageidaujamų nuostolių. Be to, kilus įvairiems sunkumams ar nesusipratimams pasienyje, galite susisiekti su muitinės tarpininku, kuris suteiks jums profesionalią pagalbą, konsultacijas, susijusias su jūsų krovinio tranzitiniais dokumentais ir muitinės deklaracijomis.

Taip pat muitinės tarpininkas, gali atstovauti ne tik jūsų įmonę, bet ir konkrečius krovinius, kur dalyvaus visame jo logistikos ir ekspedijavimo procese. Visos atliktos muitinės procedūros yra apskaitomos ir registruojamos, kur yra nurodyta visa informacija, ne tik susijusi su krovinį gabenančia įmonę, bet ir krovinio kilmę, turinį, gabaritus ir vertę.

Taip pat kiekviename pasienio poste yra nurodoma, kokios krovinio patikros buvo atliekamos, kad galutiniame pristatymo taške, būtų galima įvertinti ar jis atitinka visas tarptautines muitinės ir muitų nustatytas normas.

Paskutinės naujienos