Šeštadienis, 28 gegužės, 2022

Mažos svetainės kambario baldai

Rekomenduojame

Kuriant interjerą dažnai tenka susidurti su įvairiomis užduotimis tokiomis kaip tinkamai parinkti spalvas, baldus, kaip teisingai išplanuoti erdves bei kitus akcentus. Ypatingai rimtu iššūkiu tampa mažos erdvės. Tokiai erdvei ne tik reikia pasirinkti tinkamas spalvas, bet ir baldus, kurie neturi apkrauti viso kambario. Viena pagrindinių erdvių namuose – svetainė. Turint mažą svetainę svarbu ją kaip įmanoma maksimaliau išplanuoti ir joje statyti tik pačius reikalingiausi baldus. Pateikiame patarimus, kaip teisingai išplanuoti ir apstatyti baldais mažą svetainę.

Daugiafunkciniai baldai

Vienas iš populiariausių pasirinkimų mažoms svetainėms yra daugiafunkciniai baldai, kurie ne tik taupo erdvę, tačiau ir suteikia stilingumo. Tai gali būti įvairūs kavos staliukai – transformeriai, kurie prireikus gali virsti didesniais stalais didesnei draugų kompanijai. Taip pat galite rinktis stalus su dangčio funkcija, kur į vidų galėsite susidėti mažiau naudojamus daiktus. Vietoj sekcijų ar komodų mažoje svetainėje rekomenduojama rinktis lentynas, kurios būtų montuojamos į sienas ir taip taupančios erdvę.

Sofos – lovos

Svetainė neįsivaizduojama be minkštojo baldo. Mažoje svetainėje geriausiai tinka ne kampai ar erdvios lovos, bet kompaktiškos ir estetiškos sofos – lovos. Sofą – lovą rinkitės tokią, kuri turėtų plonus atlošus, taip sumažinsite sofos užimamą plotą. Jeigu svetainė itin maža, galite rinktis ir sofą be atlošų. Tokią sofą galite atremti į sieną ir padekoruoti mažomis pagalvėlėmis.

Turint mažą erdvę svarbu apgalvoti ir sienų bei baldų spalvas. Geriausias pasirinkimas – balta bei kitos šviesios spalvos, kurios vizualiai sukurs didesnės erdvės vaizdinį. Baldams taip pat galite rinktis ir šviesios medienos spalvas, kurios suteikia jaukumo ir šilumos.

Paskutinės naujienos