Šeštadienis, 28 gegužės, 2022

Lietuviai sėkmingai kuria prezervatyvų prekinius ženklus

Rekomenduojame

Spaudoje jau 2017 metais buvo rašyta, kad prezervatyvų parduotuvė Sargiai.lt rinkai pristatė pirmąjį lietuvišką prezervatyvų prekinį ženklą – Spyglyz. Tai išskirtinių formų ypač stimuliuojantis sargis su specialiais latekso šereliais ir spygliukais.  ​Prezervatyvai Spyglyz skirti vaginaliniam naudojimui. Su sargiais Spyglyz garantuota intensyvi stimuliacija padės pajusti didesnį orgazmą. Spyglyz sargiai yra daugiau nei įprastai lubrikuoti. Papildomas lubrikantas suteikia geresnį slydimą, padidina saugumą. Kiekvienas Spyglyz prezervatyvas yra patikrintas elektroniniu būdu. Kiekvienas Spyglyz prezervatyvas supakuotas atskiroje dėžutėje. Spyglyz prezervatyvus galite įsigyti internetu tik per Sargiai.lt, šie prezervatyvai yra Sargiai.lt komandos produktas su partneriu-gamintoju. Šiuo metu galima įsigyti trijų rūšių Spyglyz prekinio ženklo sargių – Spyglyz Kaktusas, Cigaras ir Tornadas.

prezervatyvai

Sargiai „Spyglyz“ yra gaminami iš aukščiausios kokybės latekso. Prieš patekdamas į prekybą, kiekvienas Spyglyz prezervatyvas yra patikrintas elektroniniu būdu. Sargiai.lt įmonės partneris – gamintojas yra daugumos gerai žinomų preikinių ženklų Europos rinkai gamintojas.

 

2018 metų rudenį Sargiai.lt komandą Lietuvai ir Europos rinkai pristatė dar vieną naujeną – prezervatyvus “Lovex Condoms”. Prezervatyvai Lovex condoms – tai nauji sargiai, kurie rinkai pristato tik pačius įdomiausius ir perkamiausius prezervatyvus. Lovex Condoms prezervatyvai yra gaminami tik iš kruopščiai atrinkto geriausio latekso. Šie prezervatyvai yra gaminami toje pačioje gamykloje kaip ir kai kurie populiariausi Durex prezervatyvai Lietuvoje.

Lovex Condoms sargiai neturi nemalonaus latekso kvapo, ko negalima pasakyti apie daugelį populiarių prezervatyvų prekinių ženklų.

Šie prezervatyvai yra sutepti specialiu švelniu lubrikantu, todėl Jūs galite mėgautis natūraliu ir dar malonesniu lytiniu aktu su Lovex condoms prezervatyvais. Lovex Condoms prezervatyvai kaip jau minėjome yra išskirtiniai. Šiuo metu Jūs galite įsigyti dvi sargių rūšis: “3in1 Delay” ir “Air Thin”. Kadangi, Lovex Condoms, kaip naujas prekinis ženklas bando įeiti į rinką ir išpopulerėti visoje Europoje jų kaina lyginant su kitais populiariais prezervatyvų prekiniais ženklais yra tikrai gera. Lyginant su pasiūlytais išskirtinio plonumo latkeso prezervatyvais “Air Thin” atveju bei “3in1 Delay” stimuliuojnačio, uždelsiančio ir anatominės formos prezervatyvais, jie yra geriausias kainos ir kokybės pasirinkimas Lietuvoje ir Europoje. Šiuo metu galima įsigyti tik palaidus, tai yra nesupakuotus dėžutėse Lovex condoms sargius, galite pirkti vieną, dešimt ar šimtą vienetų… Netrukus rinkai bus pristatytos ir trijų, bei dešimties vienetų sargių dėžutės. Jos bus pardavinėjamos visoje Lietuvoje.

 

Šiuo metu šiuos sargius galima jau įsigyti prezervatyvų ir lubrikantų fizinėje bei el.parduotuvėje Lietuvoje Sargiai.lt. Šį lietuvišką sargį gali įsigyti ir klientai iš kaimyninės Latvijos įmonės valdomose el. parduotuvėse. Spyglyz ir Lovex condoms sargiai taip pat yra pardavinėjami Estijoje ir Suomijoje.

sargiai

 

 

Paskutinės naujienos