Trečiadienis, 29 birželio, 2022

Kombinezonai moterims – kaip juos dėvėti?

Rekomenduojame

Metai bėga, mados keičiasi, tačiau tam tikros stiliaus detalės ir drabužiai vis atsikartoja ir užima itin svarbią vietą mūsų spintoje. Vienas puikių pavyzdžių – kombinezonai moterims. Vos tik gali pasirodyti, kad jie užleido vietą kitiems drabužiams, netrukus į madą jie grįžta su trenksmu ir atsinaujinę. Šiemet kombinezonai moterims įnešė naujų vėjų ir parduotuvėse galime rasti tiek paprastų, „naminių“ kombinezonų, tiek vakarinių, iškilmingų drabužių. Visgi verta paminėti, kad kombinezonai moterims nėra toks paprastas drabužis, kaip gali pasirodyti iš šalies. Kad atskleistumėte pačias geriausias jo savybes ir atrodytumėte nepriekaištingai, reikia žinoti, kaip juos dėvėti. Tad šiais patarimais dalinasi internetinės drabužių parduotuvės Technomada.lt specialistai.

moteriški kombinezonai

Nebijokite sluoksniuoti

Šį sezoną itin madinga drabužius sluoksniuoti ir nebijoti tarpusavyje derinti skirtingas spalvas bei raštus. Tad jei turite klasikinį džinsinį ar šiuolaikišką kombinezoną plačia kelnių dalimi, galite jį pritaikyti labai įvairiai. Pavyzdžiui, tokie kombinezonai moterims puikiai tinka prie megztinių aukštu kaklu, šiltų „oversize“ tipo megztinių, trumpų palaidinių ir marškinėlių. Jei norite dar daugiau sluoksnių, ant viršaus galite užsidėti švarką ar džemperį – priklausomai nuo nuotaikos ir progos. Na, o jei tokį kombinezoną priderinsite prie aukštakulnių ir perregimos palaidinės, su juo galite sužibėti ir vakarėlyje. Tik tokiais atvejais svarbu priderinti ir makiažą bei aksesuarus.

Klasikiniai kombinezonai moterims

Jei turite klasikinį, tiesaus kirpimo kombinezoną ilgomis arba trijų ketvirčių rankovėmis, jį galite dėvėti keliaudamos į darbą, susitikimą ar vakarienę mieste su draugais. Šio tipo kombinezoną papuošite, jei prie jo užsidėsite ilgesnius auskarus arba masyvesnį kaklo papuošalą. Jie dera prie klasikinių švarkų, tiesaus kirpimo paltų ir aukštakulnių.

Kombinezonai-sijonkelnės

Kombinezonai moterims su sijonkelnėmis – nuostabus pasirinkimas mėgstančioms laisvą aprangą ir boho stilių. Dažniausiai jie primena marokietiškus ar indiškus drabužius ir yra puošti įvairiausiais raštais. Juos galite derinti su įdomesniais galvos apdangalais ir papuošalais, sandalų tipo basutėmis arba basutėmis su platformomis. Tokie kombinezonai paprastai dėvimi šiltuoju metų laiku ir yra nepakeičiamas drabužis atostogaujant.

Straipsnis paruoštas pagal Technomada.lt

Paskutinės naujienos