Šeštadienis, 28 gegužės, 2022

Kokios vestuvės organizuojamos žiemą?

Rekomenduojame

Vestuvės – gražiausia gyvenimo šventė, kuriai pasiruošti reikia daug pastangų bei laiko. Dažniausiai poros mėgsta pasirinkti šilčiausią metų sezoną šiai šventei, bet šiame straipsnyje pristatysime kelias priežastis, kurios įtikins Jus, kad tobulą šventę galima surengti ir žiemos metu.

Vestuvių vedėjas

Kiekviena šventė turi nuosavą renginių vedėją, tad ir vestuvėms toks žmogus yra reikalingas. Gali būti, kad viską planuojate pasidaryti patys, kadangi tam užtenka laiko bei noro, tačiau koordinatorius šventės dieną yra reikalingas.

Vestuvių metu nesinorės sukti sau galvos dėl visų koordinavimo darbų, tad specialiai tam paskirtas asmuo, gali Jus išvaduoti nuo nereikalingų problemų.

Svečių sutikimas, sužiūrėjimas, kur palinkėjimų knyga, nuotraukos, kada maistas, kada tortas, kur gintaro dulkės ir visi kiti reikalai būna sutvarkyti – visą tai bus jau nebe jaunųjų rūpestis.

Dekoras

Žiemos metu dekoracijų pagalba, vestuves galima sukurti tarsi iš pasakos. Prie interjero dėtalių puikiai prisiderins kankorėžiai bei eglišakiai.

Kalbant apie gėles, alternatyviausias sprendimas būtų baltos ir raudonos rožės, eustomos, egzotiški amaryliai. Prie viso dizaino galima priderinti šaltalankių ar šermukšnių šakeles bei girliandas, žvakes sukuriančias romantišką atmosferą.

Apranga

Norint atrodyti puikiai šventėje, vestuvinė apranga turi taip pat būti priderinta prie žiemos sezono. Puikus sprendimas nuotakai būtų specialūs vestuviniam įvaizdžiui kuriami kailinukai ar paltukai.

Dar vienas patarimas būtų apsaugoti rankas išskirtinėmis baltomis pirštinėmis bei apsigobti baltu šaliu. Taip pat suknelės rankovės turėtų būti ilgesnės , pėdkelnės po suknele storesnės, o gilias iškirptes bei apnuogintus pečius geriau palikti vasarai. 

Jaunikiui yra geriausia rinktis kostiumą iš platesnės bei storesnės medžiagos. Tai gali būti vilna, flanelė arba tvidas. Tokios medžiagos kuo puikiausiai šventės metu apsaugos nuo šalčio.

Fotosesija

Svarbus aspektas kiekvienoms vestuvėms yra kokybiška fotosesija. Reikėtų ją rengti kuo įmanoma anksčiau, kadangi žiemą anksti temsta ir ji turėtų trukti ne ilgiau negu 2 h.

Žiemos metu galima surengti tobulą fotosesiją, kadangi juos buna snieguotos ir foto galima paįvairinti akimirkomis su rogutėmis ar pačiūžomis.

Taip pat dar vienas iš variantų surengti fotosesiją miške šildantis prie laužo, apsigaubus pledu bei geriant arbatą. Tokios idėjos padės Jums sukurti nepamirštamą akimirką, kurią galėsite prisiminti ilgus metus.

Išlaidos

Žiemos sezonas turi dar vieną privalumą, susijusį su vestuvių išlaidomis. Tai palankus metas norint išleisti šventei šiek tiek mažiau, kadangi dažniausiai vestuvių  fotografai, vaizdo įrašų montuotojai, sodybų ar restoranų savininkai taiko nuolaidas.

Taip pat žiemą koordinatoriai bei vestuvių vedėjai turi ne tokius įtemptus grafikus, tad yra lengviau su jais susitarti Jums norimai datai. Tad vestuvių planavimas tokiu laikotarpiu Jums užtruks trumpiau bei pareikalaus ne tokių didelių išlaidų.

Pabaigai

Straipsnyje aptarėme aspektus, kuriuos reikėtų žinoti, norint surengti vestuves žiemą. Tai nuostabus metas tokiai šventei, kadangi tinkamas pasiruošimas neleis Jums užmiršti jos akimirkų dar ilgus metus. Tad nebijokite rengti vestuvių žiemą.

Paskutinės naujienos