Šeštadienis, 28 gegužės, 2022

Kokias problemas sukelia vyrams riebalų perteklius krūtyse?

Rekomenduojame

Vyrams gali susidaryti moteriško tipo krūtys dėl per didelio moteriškų hormonų kiekio kraujyje. Taip pat tai gali būti ir brendimo metu įvykęs hormonų disbalansas, prasti mitybos įpročiai ir testosterono nepakankamumas. Vyrams tai be abejo sukelia ne tik nepatogumų, bet gali ir ne juokais pakenkti emocinei būsenai. Šiame straipsnyje apie tai ir sužinosite.

Psichologinės ir savivertės problemos

Reikia pripažinti vieną – didelė dalis mūsų savivertės yra paremta išvaizda ir išvaizdos standartais. Mes, kaip socialūs gyvūnai, tiesiog negalime leisti sau atrodyti blogai. Dauguma vyrų, kurie turi šią problemą su krūtimis, patiria psichologinių problemų, kurios gali būti nuo žemos savivertės iki depresijos. Galbūt tai ir atrodo nereikšminga, tačiau vyrams gera išvaizda kartais netgi svarbesnė, negu moterims. Tai patvirtina PSO psichologijos skyriaus išvesta 2019 m. statistika. Jei tai sukelia labai didelį diskomfortą, ginekomastijos korekcijos vyrams yra kone geriausia išeitis.

Problemos su hormonais ir jų disbalansu

Dėl susidariusių pieno liaukų krūtyse, organizmas gali pradėti gaminti daugiau moteriškų hormonų. Vyro kūne šių hormonų daug būti negali, todėl, kai padaugėja jų kiekis, gali atsirasti daug pačių įvairiausių sveikatos problemų. Geriausia šiuo atveju atlikti ginekomastiją ir pašalinti pieno liaukų audinį.

Kas sukelia šią problemą?

Kaip minėjome, šią problemą sukelti gali brendimo metu įvykęs hormonų disbalansas. Be abejo, yra ir daugiau faktorių, tokių kaip viršsvoris, auglių susidarymas, vaistų, veikiančių hormonus vartojimas.

Daugelis vyrų, turinčių šią problemą vengia apie tai kalbėti. Šiuo atveju pagalbą turėtų suteikti artimiausi žmonės. Subtilios užuominos apie šią artimo vyro savybę ir diskusija dėl jos sprendimo būdų gali būti puikia pradžia. Na, o padrąsintas vyriškis tuomet jau galės nuspręsti kokia priemonė norint atsikratyti šios problemos jam yra tinkamiausia ir priimtiniausia.

Paskutinės naujienos