Ketvirtadienis, 28 sausio, 2021

Kodėl tavo automobiliui būtini led bar žibintai?

Rekomenduojame

Taip buvo nevisada, tačiau dabartiniai Led bar žibintai yra sukurti kad atitiktų beveik visų šiandienos automobilių gabaritus ir kitus specifinius niuansus. Jeigu įstatytumėte juos į apie tokį sprendimą niekad nežinojusio vairuotojo automobilį, tai jo pirma kelionė tamsiu paros metu bus nepamirštama – jis turėtų sunkiai atsistebėti koks didelis pokytis turėti šį įrenginį – ypatingai jei ankstesnis apšvietimas buvo ne pats geriausias.

Su led bar žibintais žiūrėsite į tolį maloniai ir manevruosite beveik be pastangų. Praplėstas akiratis ir bus tas top pagrindinis privalumas. Todėl jeigu saugumas jums tikrai svarbus – būtinai turite pasigilinti ir sužinoti daugiau apie šią švietimo sistemą.

Na o mes čia šiek tiek plačiau aprašysime šią technologiją atsakydami į pagrindinius pirkėjams kylančius klausimus. Taigi, tikiuosi po šio straipsnio bus daug aiškiau kodėl reiktų ją įtvirtinti į savo visureigį ar lengvą automobilį.

Ar jas įtvirtinti galima pagal kelių eismo taisykles

Apšvietimo ryškumas, kurį skleidžia led bar žibintai, pilnai atitinka kelių eismo taisyklių reikalavimus. Ir nors įmanoma jog kai kurie pardavėjai galėtų įtraukti Lietuvoje standartų neatitinkantį vienetą, visi mūsų parduotuvėje esantys produktai yra tiek atitinkantys įstatymus, tiek tobulai tiks jūsų automobilio priemonei.

Iš tikrųjų labai griežti ribojimai yra ne apšvietimui, o garsiniams signalams, kuriuos įprastai manoma skleidžia būtent toje vietoje esantys įrengimai.

Mūsų parduotuvėje to niekada nerasite, tačiau ir egzistuoja ekscentriškų galimybių kaip raudonos ar oranžinės šviesos, kurias galbūt galite pamatyti kine. Tai taip pat neatitinka kelių eismo taisykles šiam konkrečiam daiktui. Taigi tokie bandymai atkreips į save ne tik kitų vairuotojų, bet ir pareigūnų dėmesį.

led light

Ar tai finansiškai naudingas pirkinys?

Daugelis pirkėjų yra maloniai nustebinti mažų led bar apšvietimo kainų. Ar įsigysite tik pagrindinę dalį ar pilną komplektaciją, pasiūla atitiks kiekvieno kišenę. O žiūrint toliau į ateitį reikia atsižvelgti ir į daug mažesnius energijos naudojimo pajėgumus. Šios lempos tarnauja daug ilgiau negu ankstesnės technologijos ir dažnai naudoja ne tiek daug energijos. Taigi ilguoju laikotarpiu šis pirkinys turėtų atsipirkti.

Kiek ilgaamžiai yra LED bar žibintai iš tikrųjų?

Labiau negu galėtumėte pagalvoti. Yra daug vaizdelių Youtube, kai įvairūs turinio kūrėjai bando testuoti šiuos žibintus trankydami juos su kūjais, tampydami kelyje, mėtydami akmenimis ir panašiai – jų tikslas paprastai nėra parodyti pagražintą tiesą siekiant reklamos tikslų – tai tiesiog objektyvus testas kartu tikintis atkreipti šiuo klausimu besidominčios auditorijos dėmesį. Taip pat yra daug video su naktiniais apšvietimo testais, kuomet rodomas automobilis važiuojantis ar mišku ar žiemą apsnigtu keliu ir panašiai. Jei dar niekada nematėte LED bar žibintų gyvai, raginame pasiieškoti tokių video prieš sprendžiant kurį įrenginį pirkti.

Kaip neapsirinkti renkantis: ar kiekvienas LED bar žibintas tinka bet kuriai automobilio priemonei?

Nors labai norint visad rasite kaip įmontuoti bet kurį daiktą bet kur, atsakymas yra – ne. Kadangi egizstuoja daug skirtingų poreikių, LED bar žibintų gamintojai stengiasi atsižvelgti į daugelį esančių galimybių ir kurti daiktus skirtingiems pritaikymams. Todėl ši technologija iš tikrųjų būna skirtingų dydžių, formų, medžiagų, be to, juk ją galima tvirtinti ir šalia priekinių žibintų ir ant priekinės stogo dalies.

Tačiau perkantiems pirmą kartą tai neturėtų sukelti rūpesčių – pagal galiojančias e-prekybos taisykles daiktą visada galite grąžinti per 14 darbo dienų be jokių papildomų klausimų. O pakeisti į tinkamą variantą visad padės mūsų apmokyti konsultantai.

Norite įsigyti ir kitų apšvietimo priemonių? Parašykite mums kokį automobilį vairuojate, kokios jūsų vairavimo reikmės ir jūsų kaip vairuotojo pomėgiai bei kur ir kokiais keliais paprastai keliaujate.

Paskutinės naujienos