Šeštadienis, 28 gegužės, 2022

Kas geriau lazerinė depiliacija ar elektroepiliacija?

Rekomenduojame

Nereikalingi plaukeliai – pakankamai dažnai problema kuri žmonėms sukelia labai daug nepatogumų ir diskomforto.

Todėl tiek paprasti žmonės, tiek patys grožio ekspertai nuolatos ieško būdų kaip padaryti efektyvesne šią grožio procedūrą ir pasiekti geriausius rezultatus. Vienos iš tobuliausių procedūrų žinoma yra depiliacija ir elektroepiliacija.

Tačiau kyla kitas klausimas. Kuo skiriasi šios abi procedūros? Anaiptol abi jos yra atliekamos grožio specialistų, taigi tiek lazerinės depiliacija, tiek elektroepiliacija Kaune gali būti atlikta tik patyrusių grožio specialistų.

Šiame straipsnyje – palyginsime šias dvi procedūras ir atsakysime kas yra geriau.

Kuo skiriasi elektroepiliacija nuo lazerinės depiliacijos?

Elektroepiliacijos ir lazerinės depiliacijos tikslas yra vienodas – pašalinti nereikalingus plaukelius ilgam laikui, tačiau šios procedūros skiriasi iš esmės.

Elektroepiliacija – tai plaukelio folikulo paveikimas specialiu elektros impulsu iš zondo. Čia kiekvienas plaukelis veikiamas ne grupėmis, o individualiai, todėl procedūra yra itin efektyvi norint atsikratyti plaukų ilgam laikui.

Verta žinoti ir tai, jog ši procedūra laisvai gali būti atliekama skirtingai plaukų ir odos spalvai, todėl pigmentas nepaveikia jos efektyvumo.

Lazerinė depiliacija – tai procedūra kai plaukelių šalinimui yra naudojamas specialus šviesos lazeris paveikiantis būtent plauko folikulą. Tokiu būdu yra pristabdomas jo augimas ilgam laikui. Sakoma, jog kuo tamsesnis odos pigmentas, tuo ši procedūra yra veiksmingesnė.

Abiejų procedūrų ypatybės

Šios procedūros, kaip minėjome, yra iš esmės skirtingos. Šioje sekcijoje, palyginsime pagrindines jų ypatybes.

Trukmė

Elektroepiliacijoje kiekvienas plaukelis yra veikiamas individualiai, todėl procedūros paprastai yra ilgesnės nei lazerinės depiliacijos. Vienas jos sesija užtrunka apie 45 minutes, o pilnam rezultatui pasiekti reikia bent 5 procedūrų. Jas reikia kas 5 savaites.

Lazerinė depiliacija vyksta kiek greičiau, kadangi lazeris iškart gali paveikti kelis plaukelius iš karto. Vienos sesijos trukmė yra maždaug iki 30 min. Kartojant procedūras kas mėnesį, paprastai efektyvų rezultatą galima pasiekti per 8 kartus.

Procedūros efektyvumas

Pasak JAV tyrėjų, elektroepiliacija yra vienintelis šiuo metu žinomas būdas kaip saugiai pašalinti plaukelius 100 procentų. Tuo tarpu lazerinės depiliacijos efektyvumas yra vertinamas nuo 50 iki 90 procentų, todėl ji laikoma procedūra pašalinanti plaukelius ilgam laikui.

Skausmingumas

Pagal procedūros keliamus skausmus lazerinė depiliacija yra laikoma kiek mažiau skausminga nei elektroepiliacija naudojant įprastinę techniką. Tiesa, čia labai priklauso nuo ką naudoja pats grožio salonas savo procedūroms. Kuo naujesni instrumentai – tuo mažiau skausmo pacientui.

Šalutinis poveikis

Lazerinė depiliacija taip pat yra laikoma kaip ta kuri sukelia mūsų kūnui daugiau šalutinio poveikio. Kaip dažnos pasekmės yra įvardijamos niežulys, spuogeliai, paraudimas ir patinimas. Tuo tarpu elektroepiliacija gali sukelti diskomforto įaugusiais plaukeliais bei paraudimais ir patinimais.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai palyginome lazerinę depiliaciją ir elektropiliaciją. Galima sakyti, jog abi šios procedūros yra labai efektyvios norint atsikratyti nereikalingais plaukeliais.

Jei jūs labai bijote diskomforto, tuomet rinkitės lazerinę depiliaciją, kadangi jos dėka yra pasiekimas panašus efektyvumas kaip ir elektroepiliacijos su kur kas mažiau rizikos.

Paruošta pagal depiliacijoscentras.lt informaciją.

Paskutinės naujienos