Trečiadienis, 17 rugpjūčio, 2022

Kas daro įtaką traktorių susidėvimui?

Rekomenduojame

Užsiimant žemės ūkio darbais ar technikos remontu, labai dažnai susiduriama su traktorių gedimais. Tokiais atvejais, visuomet aktualu turėti patikimus tiekėjus, kurie galėtų aprūpinti reikiamomis kokybiškomis traktorių dalimis. Pagrindinės problemos, kurioms dažniausiai prireikia naujų detalių: variklio gedimai, hidraulika, aušinimo ir kuro sistemos gedimai, bei kitos problemos, dėl kurių neapsieinama be detalių keitimo.

Traktorių susidėvimą smarkiai neigiamai veikia darbas dulkėtoje aplinkoje. Esant tokioms sąlygoms, būtina nuolatos stebėti ir tikrinti oro valymo sistemą ir filtrus. Taip pat, per didelis krūvis, dažnas mechanizmų išrinkimas ir surinkimas skatina detalių nusidėvimą.

Atsitikus gedimui, ypač svarbu rinktis aukštos kokybės traktorių dalis, kad būtų užtikrinta gero įrenginio būklė ir sklandus remontas. Traktorių dalių tiekėjai bendrauja su patikimais gamintojais, tokiais, kaip MTZ, JUMZ, T-25 ir kt. Taip pat nuolatos rekomenduotina atlikti profilaktiką – reguliariai tikrinti traktorių, kad ateityje išvengti didesnių remonto kaštų.

Taip pat verta žinoti, kad esant tam tikriems traktorių gedimams ar dalių pakeitimams, pataisymus atlikti galite ir patys, be meistro pagalbos. Vienas iš tokių paprastų pakeitimų, pavyzdžiui, gali būti papildomų žibintų pridėjimas. Traktoriaus žibintus galite prijungti tiesiog prie akumuliatoriaus, kad žibintai veiktų ir tuomet kai išjungsite variklį. Žibintus pravartu pridėti jeigu matote, kad traktoriui reikia daugiau šviesos gale arba priekyje. Šiuo metu ypač mėgstami LED žibintai yra pasirenkami dėl mažų energijos sąnaudų, didesnio šviesos srauto ir patogumo. LED žibintus žemės ūkio technikai geriausiomis kainomis galite įsigyti internete.

Kitas iš itin populiarių ir nesudėtingų atliekamų pakeitimų – tai traktoriaus sėdynės keitimas. Daug maloniau dirbti, kai traktoriaus sėdynė patogi ir minkšta, ypač kai tenka dirbti daug valandų per parą. Deja, senesniuose traktorių modeliuose sėdynės retai būna patogios, taigi pirmas dalykas, kurį galite padaryti – pakeisti sėdynę. Šis pakeitimas bus itin naudingas sveikatai tiek Jums, jeigu pats vairuojate traktorių, tiek Jūsų darbuotojui. Tai gali pagerinti darbo našumą, bei žinoma padėti sumažinti nuovargį, bei nugaros skausmus.

Paskutinės naujienos