Šeštadienis, 28 gegužės, 2022

Kaip prižiūrėti šviesintus plaukus?

Rekomenduojame

Šviesių plaukų tikrai nori nemaža dalis merginų – vienos turi šviesesnius plaukus nuo pat vaikystės, tačiau kartais jų norisi dar šviesesnių. Šviesūs atspalviai labai populiarūs, tačiau jų įgyvendinimas tikrai nemenkai kenkia plaukams dėl ko vėliau reikia nemažai pastangų įdėti, kad plaukai išliktų glotnūs, o nepavirtų šiaudais. Tapus šviesiaplauke, ypač, jei prieš tai plaukai buvo tamsūs, reikia daug intensyviau prižiūrėti plaukus, o ir priemonių poreikis labai išauga. Reikalingi ir specialūs šampūnai, kondicionieriai, šilkas plaukams ir daug kitų produktų, ypač plaukų galams. Blogiausia, kai šviesinimas atliekamas namuose, ne profesionalo rankomis, tuomet plaukai gali būti negrįžtamai sugadinti – tuomet nepadeda jokios priemonės ir tenka praeiti labai nemalonų laikotarpį, kai plaukai trumpa, lūžinėja, jų praretėja ir jie atrodo ne itin patraukliai.

Kad nepradingtų plaukų glotnumas jiems reikės daugiau meilės – pasirinkite ne tokius aršius šampūnus, rinkitės švelnesnes priemones, kurios turi daug maitinamųjų savybių. Išsirinkti tinkamų priemonių galima https://kosmetikosparduotuve.lt/. Kaukės ir šilkas plaukams gali padėti išlaikyti spindesį ir laikui bėgant jo neprarasti, todėl visuomet pasirūpinkite, jog aplink būtų itin kokybiškų priemonių plaukams. Jei įprastai tepate plaukų kaukę kartą per savaitę, šviesiems plaukams to prireiks dažniau, kadangi šviesinimas plauką išdžioviną, dėl ko drėkinimas reikalingas dažniau.

Po dažymo praėjus kelioms savaitėms dažnai gali atsirasti geltonas atspalvis, kuris daugeliui nepatinka ir yra įvardinama kaip problema. Išlaikyti dailią plaukų spalvą labai sunku, nes ji tikrai neišlieka amžinai tokia kokia buvo nudažyta grožio salone, todėl patariama naudoti toniką arba atspalvį koreguojantį šampūną. Su šiomis priemonėmis galima panaikinti geltoną atspalvį. Tokias priemones reikia naudoti atsargiai ir ne per dažnai, nes jos irgi nėra sveikos plaukams. Po jų naudojimo visuomet užtikrinkite, jog plaukai lieka pamaitinti ir sudrėkinti. Jei neturite aliejuko, serumo, tiks šilkas plaukams ar nenuplaunamas kondicionierius. Rekomenduojama pilkinančias priemones naudoti nedažniau nei kartą per savaitę – taip plaukuose geltona spalva bus neutralizuota ir plaukams nebus taip smarkiai kenkiama. Taip pat nusišviesinus plaukus patariama naudoti karštas formavimo priemones kuo rečiau.

Paskutinės naujienos