Trečiadienis, 17 rugpjūčio, 2022

Kaip pasirinkti žiedus vestuvėms?

Rekomenduojame

Po sužadėtuvių galima pradėti galvoti ir apie vestuvinių žiedų paiešką. Patartina būsimiems jaunavedžiams, dviese aplankyti juvelyrines parduotuves, kad galėtumėte peržiūrėti, pasimatuoti, palyginti vestuvinius žiedus. Jeigu mėgstate klasiką, rinkites, kad žiedas būtų patogus be papildomų elementų, gali būti ir pagražintas, o gal norite, kad vestuviniai žiedai būtų pagaminti iš to pačio tauriojo metalo, kaip ir sužadėtuvių žiedas, tuomet galima pateikti individualų užsakymą.

Svarbiausia, kad žiedai jums abiems patiktų ir geriausiai išreikštų jūsų individualų stilių. Nustatykite ir apytikslų biudžetą, kurį galėsite skirti žiedų pirkimui. Papuošalas bus dėvimas kiekvieną dieną, todėl turėtų tikti prie jūsų kasdienio gyvenimo. Jeigu grojate tam tikru instrumentu, sportuojate, rinkites plonesnį ir apvalesnių formų. Jei dirbate fizinį darbą- ieškokite žiedo, kad būtų tvirtas, saugus ir neturėtų įvairių griovelių, kuriuose galėtų kauptis nešvarumai. Norint pasirinkti tinkamą žiedo dydį, reikėtų nepamiršti, kad pirštai esant skirtingoms oro sąlygoms sumažėja arba patinsta, todėl geriausia galutinį žiedo matavimąsi atlikti kai aplinkos temperatūra bus vidutinė.

Klasikiniai vestuviniai žiedai

Klasikiniai vestuviniai žiedai nepraranda savo populiarumo. Dažniausiai perkami 5-6 mm., gaubtos formos žiedai. https://auksinesvajone.lt/ziedai/vestuviniai-ziedai Kai kuriais laikotarpiais buvo madingi tik platūs, o vėliau- tik siauri žiedai. Siaurūs žiedus dažniausiai renkasi minimalizmo megėjai arba jaunosios, kurios nori kartu nešioti ir sužadėtuvių žiedą. Klasikiniai vestuviniai žiedai gali būti dekoruoti briliantais arba išraižyti įvairiais orlamentais, žiedų rėmelių faktūros gali būti matinės, blizgios arba derinamos juostelėmis kartu. Nepatartina rinktis labai plačių žiedų, nes galėsite jausti diskomfortą. Svarbiausia pasirinkti tokį žiedą, kad jis jums tiktų ir patiktų.

Modernūs vestuviniai žiedai

Modernūs vestuviniai žiedai- popūliarūs ir mėgstami, gal būti pagaminti iš vienspalvio arba iš dviejų ar net trijų aukso spalvų, skirtingos aukso spalvos suteikia išskirtinumo ir modernumo. Klientui pageidaujant žiede inkrustuojama brangakmenio akutė arba žiedo rėmelyje išraižomas pageidaujamas raštas. Modernių vestuvinių žiedų kaina priklauso nuo panaudotų tauriųjų metalų, nuo inkrustuojamų brangakmenių, nuo gamybos sudėtingumo ir pan.

Paskutinės naujienos