Šeštadienis, 28 gegužės, 2022

Kaip pasirinkti papuošalus ant kaklo?

Rekomenduojame

Papuošalai padeda mums realizuoti save, atrodyti gražiai bei sukurti tam tikrą įvaizdį. Savo papuošalus turime rinktis išmintingai. Reikia atsižvelgti ir į poreikius bei biudžetą. Tačiau dažnai yra pamirštamos ir kitos svarbios dalys, kurias šiame straipsnyje apžvelgsime.

Kokią žinutę norima perteikti aplinkiniams savo išvaizda?
Kai žiūrite į veidrodį, ką savyje matote? Ar laikote save rimtu, dirbti nusiteikusiu žmogumi ir norite, kad tai atspindėtų ir jūsų išvaizda? Papuošalai ant kaklo gali tai puikiai padaryti. Jeigu laikote save rimtu žmogumi – rinkitės grandinėles su pakabukais, kurios būtų paprastos ir kuklios. Jeigu esate labiau bendraujantis, jums gali tikti ir išskirtinesnė, gal net ir prabangesnė grandinėlė. Taip pažindami savo norus, galite geriau nuspręsti, kaip norite atrodyti ir kokiais aksesuarais jums tinka puoštis.

Kokią reikšmę jums turi papuošalas?
Papuošalai, ypač grandinėlės ant kaklo, įprastai turi kažkokią sentimentalią reikšmę. Pavyzdžiui, religingesnis krikščionis pasirinks grandinėlę su kryželiu. Žmogus, gerbiantis taiką ir ramybę labiau yra linkęs pasirinkti budistiško stiliaus grandinėlę, kuri savo simbolika atspindi ramybės ir taikos pojūtį. Pagalvokite apie savo vertybes, apie reikšmę, kurią jums turėtų suteikti papuošalas.

Neapsisprendžiate? Artimieji gali patarti.
Dažnai vis vien yra sunku išsirinkti sau gražų, vertę turintį papuošalą. Tokiu atveju tiesiog rekomenduojame pakalbėti su artimaisiais ir draugais. Jie jus pažįsta ir žino, kas puoštų jūsų nuostabią šypseną, rimties veidą ar akių spindesį.

Taip pat nepamirškite, kad kaklo papuošalas gali būti puiki dovana draugei, mylimajai ar mamai. Rinkdami šią staigmeną pagalvokite kokio stiliaus drabužiais rengiasi dovanos gavėja. Taip lengviau išrinksite kaklo papuošalą, kuris derės prie moters įvaizdžio ir papildys jos charakterį.

 

Paskutinės naujienos