Šeštadienis, 28 gegužės, 2022

Išskirtinių šviestuvų pasirinkimas internetu

Rekomenduojame

Norint išsirinkti sau tinkamiausią lauko ar vidaus šviestuvą, reikia atsiminti keletą pagrindinių dalykų. Žinoma, niekas nesiginčija, kad lengviau ir patogiau kreiptis į profesionalius dizainerius, bet ką daryti tiems, kurie renkasi patys? Kaip išsirinkti tinkamiausią apšvietimą jūsų interjerui?

Nebūtinai rinktis labai brangų. Pigus ne visada reiškia blogą, kaip ir per didelė kaina nėra kokybės rodiklis.

Pamirštama tai, kad interjero stilius gali būti visiškai nesuderinamas su jums patinkančiu šviestuvu. Pabandykite iš anksto įsivaizduoti, kokios šviestuvo jums reikia.
Spalvų schema interjere yra svarbi ne tik renkantis užuolaidas, apdailos medžiagas ar interjero daiktus, bet ir renkantis šviestuvą. Jei jūsų naujas šviestuvas susilieja su aktyvaus rašto tapetais, tai sugadins interjerą arba dar blogiau, jus erzins.

Minkštuose klasikinio stiliaus interjeruose geriau rinktis ramių spalvų šviestuvus su audiniu arba matinio stiklo atspalviais, kad būtų išvengta tamsių kontrastingų spalvų ar šaltų veidrodinių paviršių.

Renkantis šviestuvą turite prisiminti, kad gyvenamasis plotas turi tam tikrą dydį ir lubų aukštį. Per mažas šviestuvas bus nepastebimas didelėje erdvėje ir nesuteiks reikiamo šviesos kiekio. Per didelis šviestuvas padarys kambarį neproporcingą, vizualiai jį sumažins ir atrodys, kad kambaryje ankšta. Visi interjero daiktai turi būti proporcingi kambariui, tada jie atrodys harmoningai.

Renkantis šviestuvą internetu labai aktualūs profesionalių specialistų patarimai. Svetainėje pateikiami išsamūs duomenys apie kiekvieno modelio prieinamumą, kainą, pristatymo laiką, pakavimo ypatybes ir technines charakteristikas. Atsižvelgiant į montavimo vietą, galite pasirinkti grindų, lubinius, pastatomus, įleidžiamus arba pakabinamus modelius.

Apšvietimas svarbus ne tik viduje, bet ir lauke.Teisingai parinkti ir išdėstyti sodo žibintai, lempos ir prožektoriai leidžia geriau pabrėžti stipriąsias jūsų kiemo dizaino puses, paslėpti trūkumus ir padaryti aplinką patogią, saugią ir malonią.

Paskutinės naujienos