Šeštadienis, 28 gegužės, 2022

Iittala indai. Ar tai geras pasirinkimas?

Rekomenduojame

Artėjant šventėms – vienas iš svarbiausių dalykų kiekvienam iš mūsų, ko gero, bus šventinis stalas ir kaip jį tinkamai paruošime sau ir savo namiškiams. Ar tai būtų kūčių vakaras ar kalėdos, sėdint prie stalo norisi ramumos ir jaukumo norint skaniai pavalgyti ir smagiai praleisti laiką.

Dažnai apie tai net nesusimąstome, tačiau didžiulę reikšmę mūsų kalėdiniam stalui turi ir mūsų naudojami indai. Jie turi būti ne tik funkcionalūs, praktiški ir patogūs naudoti, tačiau taip pat išlaikyti savo estetiką naudojant juos prie šventinio stalo.

Ittala indai gali būti puikus sprendimas tiems kurie nori universalaus varianto, tinkančio bet kokia progai. Šiame straipsnyje – plačiau apie juose.

Visų pirma, ką reikėtų žinoti apie Iittala prekinį ženklą?

Iittala prekinis ženklas yra laikomas vienu iš seniausių, tačiau tuo pačiu metu ir vienu iš patikimiausių indų linijų visame pasaulyje. Įkurtas dar XIX amžiuje Suomijoje, jo gaminiai nuo seno pasižymėjo unikaliu grožiu, tačiau tuo pat metu ir puikiu funkcionalumu.

Mat šie indai ir indų rinkiniai pagrinde yra gaminami iš stiklo. Stiklas kaip žaliava indų gaminime yra naudojama nuo pačių seniausių laikų vien dėl to, kad jo pagalba galima sukurti išties unikaliai atrodančius, tačiau tuo pačiu metus ir praktiškus indų variantus.

Verta žinoti, jog įmonės įkūrėjai taip pat buvo patyrę darbo su stiklu specialistai, todėl jie puikiai žinojo kas yra reikalinga norint sukurti patrauklius ir žmonių perkamus indų variantus.

Jų dizaino filosofija taip pat buvo palyginus unikali. Užuot nuolat eksperimentavus ir bandžius keisti savo indų dizainų kalbą, Iittala produkcija visuomet pasižymėdavo estetiniu paprastumu nepamirštant funkcijos.

Tai puikiai įvardija ir vieno iš įkūrėjo įvardytas įmonės motto, kas reikšdavo, jog pats klientas turi būti dizaineris o ne gamintojas, o pateikiami indai turi būti lengvai pritaikomi, prie bet kokios aplinkos.

Kas dar svarbu renkantis indus šventiniam stalui?

Jei ieškote galimybės įsigyti naujus indus, ko gero siekiate atnaujinti savo turimų indų kolekciją visiškai arba norite tiesiog papildyti tai ką jau turite savo lentynose.

Žemiau, keletas patarimų, kuo turėtų pasižymėti indai šventiniam stalui.

  • Estetinis patrauklumas – savaime suprantama, grožis ir estetika čia atliks itin svarbų vaidmenį, ypač kuomet kalba eina apie šventinį stalą. Jūsų perkamas indų komplektas turėtų puikiai derėti prie jūsų kuriamo vaizdo, o svarbiausia išlaikyti vientisą tematiką.
  • Funkcionalumas ir praktiškumas – kitas ne ką mažiau svarbus dalykas yra funkcija. Nieko gero iš estetikos nesigaus jeigu indai paprasčiausiai nebus patogūs naudoti valgymui ar gėrimui, todėl svarbu rasti tą variantą kuris gali būti tiek patrauklus, tiek tinkamas naudoti.
  • Universalumas – nors šventiniai indai dažniausiai naudojami tik per šventes, perkant indų komplektą, ko gero, norėsis universalaus sprendimo kuris bus tinkamas ne tik per šventes. Įsigyti indus kurie džiugins kiekvieną dieną, norėtų visi, todėl būtina surasti variantą kuris gali pasiūlyti būtent tai.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai aptarėme Iittala indus ir bendrus faktorius būtinus tinkamiems šventiniams indams. Galima sakyti, jog svarbu yra tiek funkcija, tiek estetika, tačiau universaliausias pasirinkimas būtų tie indai kurie džiugins mus visus metus.

Paruošta pagal minimalist-store.com informaciją.

Paskutinės naujienos