Trečiadienis, 29 birželio, 2022

Geriausi naujai pasirodę serialai

Rekomenduojame

Serialų mėgėjai nuolat ieško naujai pasirodžiusių bei įdomių serialų, kurie gali prikaustyti jų dėmesį ne vienam vakarui. Dėl šios priežasties straipsnyje pristatysime geriausius naujai pasirodžiusius serialus, tokius kaip Džinė ir Džordžija, Geros pranašystės, Pelkių žmogus, Skėčio akademija bei Džentelmenas Džekas.

„Džinė ir Džordžija“

Serialas Džinė ir Džordžija – tai komedinė drama apie moterį, vardu Džordžija, kuri turi du vaikus. Kartu su vaikais ji persikelia į turtingą priemiesčio bendruomenę Masačiusetse tam, kad galėtų pradėti naują gyvenimą.

Jos dukra Džinė gimė, kai Džordžijai buvo tik 15 metų. Stiprų motinos ir dukters ryšį parodo ne tik gana mažas amžiaus skirtumas, bet taip pat dvigubas D serialo pavadinimas bei egzotiška naujojo miesto aplinka.

Džordžija anksčiau užsiiminėjo kriminalinė veikla, tad vėliau serialo žanras pasikeičia ir jis tampa kriminalinė drama. Jos dukrai taip pat nėra lengva apsiprasti naujoje vietoje, kadangi sudėtingi santykiai su mokyklos vaikais priveda Džinę prie savęs žalojimo.

„Geros pranašystės“

Šis serialas yra apie demono ir angelo draugystę, kuri trunka tūkstančius metų ir artėjančią pasaulio pabaigą. Šis serialas intensyviai žaidžia su žiūrovų dėmesiu, kadangi savo scenomis šokiruoja, sukelia žavesio bei juoko bangą.

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai nieko neišsiskiriantis serialas apie apokalipsę bei blogio ir gėrio kovą, bet jau nuo pirmųjų minučių galima suprasti, kad siužetas nebus standartinis. Taigi, žiūrovas labai greitai įsitraukia į šio mini serialo siužetą.

„Džentelmenas Džekas“

Serialas „Džentelmenas Džekas“ yra apie įvykius, kurie vyko dar XIX amžiuje. Tai nestandartinė koncepcija, kuri atskleidžia pirmųjų modernių lesbiečių santykius. Šis serialas yra istorinė drama, kurioje pagrindinė herojė yra 1832 metais gyvenanti Anne Lister.

Ji savarankiška bei meniška moteris, kuri turi nuosavą žemę, ją prižiūri bei rašo dienoraščius. Juose ji aprašo savo gyvenimą bei sunkumus, bet įdomus faktas, kad didžioji dalis dienoraščio parašyta slaptu kodu, kuris pasakoja apie visą gyvenimą trunkančius lesbiečių santykius.

Kodas buvo sukurtas sujungiant graikų abėcėlę, zodiako ženklą, skyrybos ženklus. Kai buvo atskleistas slaptų ištraukų turinys pagrindinė herojė vis tiek nesudegino dienoraščių, o toliau slėpė juos, tad jie išliko iki šių dienų.

„Pelkių žmogus“

Serialas „Pelkių žmogus“ labai greitai išpopuliarėjo, kadangi apjungia skirtingus žanrus tokius kaip: siaubo, veiksmo bei fantastinio mokslo elementus. Jais buvo paremtos visos serialo serijos, tad tai suteikė jam išskirtinumo.

Pagrindiniai serialo aktoriai yra Abby, Alec Holland bei Matt Cable. Serialas prasideda scena, kurioje trys vyrai bando atsikratyti neaiškiais dėklais, tačiau yra užpuolami iš pelkės plūstančios būtybės. Deja, tuo metu du vyrai neišgyvena, bet likęs išsigelbėjęs perneša paslaptingą virusą, kuris ima sklisti per visą Luizianos valstiją.

Daktarė Abby kartu su policininkais tiria šį virusą ir bando išgelbėti miestą nuo dar didesnio kiekio mirčių.

„Skėčio akademija“

Serialas „Skėčio akademija“ prasideda žvilgsniu į 1989-uosius, kai 43 moterys, įvairiuose pasaulio kampeliuose, pagimdė vaikus, nors nei viena jų nebuvo nėščia.

Seras Redžinaldas Hargreivas labai susidomėjo tokiu paslaptingu reiškiniu, tad surado tuos septynis vaikus, o vėliau juos įsivaikino. Pasirodo, kad šie vaikai nėra paprasti žmonės ir turi ypatingų galių.

Taip atsitiko, kad būdami vaikais jie vykdė misijas ir kovojo su blogiu. Suaugus, jų gyvenimas visiškai pasikeitė ir kiekvienas iš jų pasuko skirtingais keliais.

Apibendrinant
Straipsnyje aptarėme 5 geriausius naujai pasirodžiusius serialus, kurie savo siužeto linija pritraukė nemažą kiekį auditorijos. Taigi, rinkitės vieną iš jų bei praleiskite laisvą laiką pasinerdami visiškai į kitą pasaulį.

Serialą Džinė ir Džordžija galite peržiūrėti serialų bei kino platformoje – FILMAI.LIFE

Paskutinės naujienos