Trečiadienis, 29 birželio, 2022

Fizinis asmens bankrotas lietuviams vis dar kelia labai daug klausimų. Eksperto atsakymai

Rekomenduojame

fizinis asmens bankrotasApie fizinio asmens bankrotą turbūt  teko girdėti visiems, tačiau kad ir kiek daug informacijos galima rasti – daugeliui vis dar kyla labai daug klausimų. Asmens bankroto įstatymas tai galimybė išvengti skurdo nuo kurio nėra apsaugotas nei vienas iš mūsų. Svarbiausia, kad šiuo metu nemaža dalis įmonių teikia bankroto galimybę, taigi tai paprastas ir patogus būdas  paskelbti apie savo finansinę padėtį.

O kad viską kur kas paprasčiau perprastumėte ir žinotumėte kaip viskas vyksta – skaitykite teiginius, kurie Jums turėtų padėti detaliau suprasti bankrutavimo naudą, galimybes bei alternatyvas.

Tik supratę, kas yra fizinio asmens bankrotas galite paprasčiau apsispręsti, ar paslauga Jums tinka. Labai svarbu suvokti, kad fizinio asmens  bankrotas toli gražu nereiškia, kad visos skolos bus nurašytos ir asmuo galės sau toliau gyventi. O ir bankrutuoti gali tik tas asmuo, kuris tikrai yra sąžiningai nemokus ir kuriam prasčiausiai nebelieka kitos išeities nei tik taip išspręsti savo finansines problemas. Kiekvienu atveju bandant bankrutuoti teks bendrauti su teisėjais, kurie laba atidžiai įvertina kiekvieną situaciją. Pasitaiko atveju, kai žmogus bandydamas melagingai bankrutuoti gali susidurti su kur kas didesniais nesklandumais nei vien tik piniginė našta.

Bankrutuoti gali tik tas asmuo, kurio skolos dydis yra 25 minimalios algos, kurios yra patvirtintos tuos metus. Apskritai, bankrutuoti gali tas asmuo, kuris pilnai atitinka šiuos kriterijus:

  1. Kaip jau minėjome – reikia būti skoloje 25 minimalias algas, kurios dominuoja ten metu.
  2. Taip pat bankrutuoti negali tas asmuo, kuris turi kokių nors žalingų įpročių dėl kurių ir galėjo įsiskolinti: polinkis į azartinius žaidimus, narkotinių medžiagų vartojimas ir panašiai.
  3. Taip pat asmens bankroto įstatymas apibrėžia, kad bankrutuoti negali tas asmuo, kurio nemokumui įtakos galėjo turėti nusikalstama veikla.
  4. Svarbu ir tai, kad vienas asmuo bankrutuoti gali tik kartą per dešimt metų. Reiškia, kad ateityje bent ju dešimtmetį po bankroto nieko nepanašu nebegalėsite daryti.

Asmens bankroto įstatymas – galimybė gyventi ramiau ir be finansinių problemų.

Paskutinės naujienos