Trečiadienis, 29 birželio, 2022

Dokumentų tvarkymo niuansai parduodantiems automobilius

Rekomenduojame

Jeigu norite, kad parduodama transporto priemonė padėtų Jums ne tik kuo daugiau uždirbti, tačiau taip pat ir būti ramiu, kad atidavus mašiną į kito žmogaus rankas neteks dėl nieko sukti galvos – tokiu atveju labai svarbu iki galo išsiaiškinti smulkmenas ir tuo pačiu sutvarkyti pirkimo-pardavimo sutartis, kuriose – svarbiausia faktai apie sudarytą sandorį.

Natūralu, kad automobiliai parduodami gana retai, tad net ir tokios sutarties sudarymas kelia labai daug klausimų. Alternatyvas yra automobilių supirkimas. Šioje sferoje dirbantys specialistai ne tik sumoka realiausią sumą už auto, tačiau taip pat ir sutvarko visus dokumentu, tad pardavėjui netenka dėl nieko sukti galvos, o tai ne tik patogu, tačiau ir taupo daug laiko.

Svarbu įrašyti realias sumas už auto

Labai blogai, kai parduodant transporto priemonės sutartyse yra nurodomos nerealios sumos už mašiną. Taip, dažniausiai nurodomos kur kas mažesnės, kadangi taip yra tikimasi sumokėti ir kur kas mažiau mokesčių. Galiausiai nuo to nukenčia tas žmogus, kuris perka, tačiau su problemomis susidurti gali ir tas, kuris parduoda.

Bet kuriuo atveju automobilių supirkimas tampa geriausia alternatyva, kadangi gaunama geriausia suma už auto ir tuo pačiu sumokami visi mokesčiai supirkėjų. O tai leidžia būti ramiu, kad teisiškai viskas bus tvarkinga.

Taigi, jeigu norite būti ramus, kad gausite visas garantijas, kad visi mokesčiai bus sumokėti ir tuo pačiu, kad teisiškai viskas bus atlikta tvarkingai – pirmiausia reikia įrašyti realią pardavimo kainą.

automobiliu supirkimas

Dokumentų perdavimas „Regitrai“

Pirkimo-pardavimo sutartis dar yra ne viskas. Taip pat reikalingas ir atsakingas dokumentacijos perdavimas „Regitrai“. Jeigu bendradarbiausite su supirkėjais, kurie tvarko dokumentus – tokiu atveju Jums dėl nieko nereikia sukti galvos, kadangi jie dažniausiai ir pasirūpina, kad dokumentai kuo greičiau pasiektų tą valstybinę instituciją ir tuo pačiu galima ramiai būtų disponuoti mašina, kuri jau yra naujo savininko rankose.

Auto supirkimo paslaugas teikiantys specialistai visada tai skuba padaryti kuo greičiau. O visiškai natūralu, kad pardavėjui tai taip pat yra patogiau, kadangi galima būti ramiu, kad pilnai už viską atsiskaitytą.

Svarbiausia suderinti smulkmenas

Galiausiai – svarbiausia yra smulkmenų derinimas. Tik tokiu atveju visos pusės liks patenkintos ir tuo pačiu gaus tokias paslaugas, kokių reikia. Juk automobilių pardavimas – legali paslauga ir tuo pačiu visi teisiniai niuansai turi būti atliekai ypač tiksliai.

Paskutinės naujienos