Šeštadienis, 28 gegužės, 2022

Dieninės užuolaidos – neatsiejamas namų atributas

Rekomenduojame

Dieninės užuolaidos dažnai neatsiejamas namų atributas. Tinkamai parinktos dieninės užuolaidos namams suteikia lengvumo, švaros ir elegantiškumo. Tai – klasika, kurią pasirinkę tikrai neapsigausite.

Dažniausiai dieninėms užuolaidoms siūti yra pasirenkamos tokios medžiagos kaip organza, vualis, tiulis. Šie audiniai lengvi, permatomi ir elegantiški, todėl puikiai tinka dieninėms užuolaidoms gaminti. Tačiau šie audiniai – ne tik estetiški, bet ir funkcionalūs. Jų pagalba yra pritemdoma iš lauko sklindanti ryški šviesa, ir, svarbiausia, apsaugomas jūsų privatumas.

Be šių pagrindinių funkcijų, dieninės užuolaidos padeda slopinti iš lauko sklindančius garsus, sulaiko dulkes, saugo nuo kaitros.. Privalumų – tikrai nemažai.

Jau minėjome, jog dieninės užuolaidos interjere yra svarbus akcentas. Svarbu skoningai parinkti jų spalvą, ilgį ir plotį. Dažniausiai yra pasirenkamos baltos dieninės užuolaidos, tačiau nesuklysite pasirinkę ir švenlnius atspalvius. Taip pat renkantis užuolaidas derėtų nuspręsti, ar norite, jog jos susilietų su aplinka ar taptų akcentu. Jeigu norite akcento, galite rinktis iš siuvinėtų, nėriniuotų ar spalvotų užuolaidų.

Eksperimentuojant su audiniais, faktūromis ir dizainu tikrai atrasite geriausią variantą savo namams, svarbiausia pasiryžti pokyčiams ir nebijoti išbandyti naujienų!

Paskutinės naujienos