Trečiadienis, 29 birželio, 2022

Baidarininkai nuomoja baidares kelionių mėgėjams

Rekomenduojame

Jau galvojate apie vasarą? Atostogas ir keliones? Tuomet pats metas pradėti ieškoti verslininkų, kurie nuomoja baidares. Plaukimai baidarėmis – pramoga, kiekvienais metais sulaukianti vis didesnio entuziastų dėmesio. Malonūs plaukimai gražiausiomis Lietuvos upėmis atitinka tiek ramių keliautojų, tiek ekstremalų poreikius. Svarbiausia – rasti kokybiškas baidares, kurios užtikrintų saugią ir patogią kelionę, išsirinkti jūsų lūkesčius atitinkantį maršrutą ir sudaryti visos kelionės planą.

 

1. Išsinuomoti aukštos kokybės baidares

Kelionių mėgėjai žino, kaip svarbu išsinuomoti kokybiškas baidares. Tvirtos konstrukcijos, lengvos ir manevringos baidarės leidžia mėgautis visais plaukimo privalumais, t. y. tokie laiveliai yra kur kas lengviau valdomi, paprasčiau įveikia kelyje esančias kliūtis, be to, jos yra malonesnės sėdėti, lengviau irkluojamos, todėl mažiau pavargstate ir esate geresnės nuotaikos. Nekokybiškos baidarės, priešingai, gali kelti itin daug rūpesčių. Nors dažniausiai jų nuoma kainuoja mažiau, vis dėlto, keliautojai patiria kur kas daugiau rūpesčių, greičiau pavargsta, sunkiau valdo situaciją.

 

2. Pasirinkti maršrutą

Būtinai pagalvokite, kokia upe ketinate plaukti. Net ir tuo atveju, jei esate patyrę baidarinininkai, esame tikri, kad dar turite neišbandytų maršrutų. Be to, jei viena ar kita upe plaukti patiko, būtina į šią kelionę leistis dar kartą – būsite tikri dėl malonių įspūdžių, kurie jūsų lauks kelionės metu. Be to, galbūt dalis jūsų komandos narių nėra bandę vieno ar kito maršruto, todėl verta rekomenduoti upę, kuri leis mėgautis visais kelionės privalumais. Praktika rodo, kad daugelis keliautojų mėgaujasi plaukimu Aukštaitijos upėmis – tai itin vaizdingi maršrutai, leidžiantys tiek išbandyti savo jėgas, tiek grožėtis unikalia Lietuvos gamta.

 

3. Susidaryti kelionės planą ir atlikti rezervaciją

Kad kelionė būtų maloni, būtina iš anksto susidėlioti jos planą. Tai reiškia, kad turite ne tik sukviesti plaukimo komandą (ketinate plaukti su šeima, draugais, o gal kolegomis iš darbo?), bet ir numatyti visiems tinkamiausią plaukimo dieną bei valandą, paskambinti baidarių nuomotojams ir užsakyti reikalingą kiekį baidarių, pagalvoti apie nakvynės vietą (jei ketinate gamtoje praleisti naktį ar kelias). Siūlome baidares ir stovyklavietę (ar nakvynės namuką) rezervuoti kuo anksčiau, kadangi artėjant sezonui gauti pageidaujamą laiką, laisvą stovyklavietę ir kokybiškas baidares tampa išties sunku – baidarės yra viena populiariausių pramogų Lietuvoje, kuri sulaukia išskirtinai daug keliautojų dėmesio.

 

Paskutinės naujienos