Trečiadienis, 17 rugpjūčio, 2022

Apie ką yra serialas Riverdeilas?

Rekomenduojame

Serialas riverdeilas internetu (Riverdale) – tai paaugliams skirtas serialas, kuriame pasakojama apie paslaptingus įvykius mažame miestelyje, žmogžudystes bei dingimą.

Taip pat jame vyrauja meilės scenos, kurios užburia savo mistika. Šiame straipsnyje aptarsime esminius dalykus apie  Riverdeilo serialą.

Aprašymas

Riverdeilas – tai detektyvinis bei dramatinis serialas, kuris užbūrė daugybę jaunuolių ir tapo labai populiarus.

Visi įvykiai vyksta mažame miestelyje Riverdeile, kuris yra gan paslaptingas. Miestelis turi paslaptingą bei mistišką praeitį, o vieną kartą jame tragiškai žuvo berniukas Džeisonas.

Pagrindinis herojus Arčis yra drąsus vaikinas, kuris nusprendžia savo gyvenimą atiduoti muzikai. Deja, gyvenimo kelias nėra toks lengvas kaip iš pradžių atrodė. Jis susipyksta su savo draugu bei bendraklasiu Džagedu. 

Taip pat seriale yra veikėja Betė, kuriai patinka Arčis, bet ji neatskleidžia jam savo jausmų. Situacija pasikeičia kai į mokyklą atvyksta mokytis naujokė Veronika. Ji taip pat pradeda jausti stiprius jausmus Arčiui, tad situacija tampa vis sudėtingesnė. 

Mokyklos pažiba yra –  Čeril. Ji savimi pasitikinti mergina, kuri mėgsta iš šalies stebėti kitų dramas. Taip pat ji pati slepia neaiškias, pačios vidų slegiančias paslaptis, susijusias su dvynio brolio Džeisono mirtimi. Mokyklos dramas apjungia paslaptingo miestelio įvykiai, kurie kartais pasirodo siužeto linijoje.

Veikėjai

Pagrindiniai serialo veikėjai – tai jauni žmonės, kurie išgyvena įvairiausias paauglystės dramas, nuotykius bei bando išspręsti iškilusias problemas.

Pagrindinį vaidmenį atlieka Naujosios Zelandijos aktorius, raudonplaukis K.J. Apa (Arčis Endriusas). Tai gražuolis vaikinas, kuris užburia daugelį merginų savo žavesiu, o pagrindinis jo koziris yra tarsi ugnis raudoni plaukai. Jie suteikia aktoriui paslaptiškumo, mistiškumo bei žavesio.

Sekantis herojus yra dvidešimt ketverių metų Cole Sprouse, seriale atliekantis Jugheado vaidmenį. Šiam herojui patinka keistos istorijos, kurios vyksta miestelyje, o siaubą keliantis dalykai domina aktorių dar labiau.

Kalbant apie merginas, tai pagrindinės herojės yra Lili Reinhart, Madelaine Petsch ir Camila Mendes.  

Lili Reinhart, kuriai yra devyniolika metų vaidina Betty. Ji yra grakšti, švelnumo įsikūnijimą primenanti asmenybė, bet seriale jai reikėjo vaidinti blogos mergaitės vaidmenį. Serialo herojė Betty turi gana sudėtingą charakterį, taip pat turi psichinių sutrikimų, kurie serialo eigoje vis išryškėja.

Aktorė Madelaine Petsch vaidina Cheryl, kuri yra lsbai rimta, bet nenuspėjama mergina. Retkarčiai galima susidaryti tokį įspūdį, kd Cheryl yra pagiežinga. Ji nekenčia aplinkinių žmonių, yra šalta bei nepasiekiama. Kalbant apie jos išvaizda galima būtų pabrėžti jos išskirtini grožį, taip pat papildomo žavesio jai suteikia natūralūs raudoni plaukai.

Pabaigai

Straipsnyje aptarėme trumpą siužeto liniją, kuri vyrauja seriale Riverdeilas bei pristatėme jos aktorius. Tai kvapą užgniaužiantis, paslapčių bei mistikos pilnas serialas, kuris rutuliuoja įvykius visiems nenuspėjamu būdu. Tad nedvejokite ir būtinai peržiūrėkite šį įdomų serialą.

Paskutinės naujienos